Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most én csinálom rosszul? Tén...

Most én csinálom rosszul? Tényleg én vagyok csak ilyen?

Figyelt kérdés

Édesanyám a tegnapi nap folyamán látta hogy a szomszéd srácnak van barátnője

Ezután közölte velem hogy le vagyok maradva miért nincs már barátnőm sok korombelinek már van (most lettem 20)

Ilyenkor mindig azt mondom neki hamarosan anyám

Sokszor van az hogy meglátok egy lányt óóó de csinos meg lehetne próbálni

(Ha valaki azt hinné nem, nem félek a lányoktól úgy vagyok vele vagy sikerül vagy nem megölni nem fog legalábbis remélem + volt már dolgom velük igaz nem hosszúak amolyan egyéjszakás tudjátok na de nem ez a lényeg)

Viszont valamiért azt gondolom egy komolyabb kapcsolatra majd ha elmegyek dolgozni Ami már nyártól aktuális és ugye ezzel lesz pénzem

Így a saját lóvémból tudom pl: vacsorázni vinni ajándékot venni kirándulás vagy akármi több apróság

+Szeretnék ki költözni a szüleimtől is

Ne a családomtól kérjek már

Valahogy úgy vagyok vele hogy ha most találnék magamnak barátnőt nem tudnám őt boldoggá tenni és én se lennék boldog



2021. jan. 28. 17:51
 1/1 anonim válasza:
100%

Szerintem a lányoknál - legalábbis a normálisaknál - nem a pénz jelenti a boldog kapcsolatot. Attól függetlenül, hogy nincs saját kereseted, barátnőd még lehet. Természetesen csak ha te is úgy érzed, de szerintem nem attól függ, hogy mennyi pénzed van. Most vacsorázni úgyse tudnátok menni:D

Viszont ez maximálisan a te dolgod, hogy mikor akarsz barátnőd, nem anyukádnak kell eldöntenie és nem is kéne "ítélkeznie" feletted.

2021. jan. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!