Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az ami rezeg/kopog kint,...

Mi az ami rezeg/kopog kint, de ha figyeled abbahagyja?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete, hogy minden áldott reggel negyed 8 környékén elkezd kopogni de nem olyan átlagosan, nem tudom megfogalmazni! Sikerült nagynehezen felvegyem a hangot, hogy elküldjem másnak, de senki nem tudja.. Elsőre harkályra tippeltem, néztem videókat róluk, de kizártnak tartom, hogy nulla más hangot ne adjon ki csakis ezt. Ma reggel megfigyeltem, ha szemmel vagyok az ablaknak (mikor alszok) lehúzott redőnnyel, akkor ritkán van ez a hang olyan 5-10-30 percenkent 5-6 ilyen kopogo hang, de ugy dontottem megfordulok az ágyon.. nos furcsa módon, elkezdődött a hang, de most folyamatosan kopogott, mintha akarná, hogy felkeljek. Fel is keltem, nem lesz meglepő, de igen, elhalkult ez a hang, felhúztam a redőnyt, kinyitottam az ablakot ki is néztem, abbamaradt ez a hang és semmi érdekes.. csend.

Egyetlen egyszer a hét elején, mikor kinyitottam volt az, hogy kintről is hallottam erőteljesebben, de senki nem volt sehol es hamar abbamaradt.

Bocsi, hogy hosszú lett.

Szerintetek mégis mi a fene ez? Már nagyon zavar, hogy minden reggel erre kelek.....



2021. jan. 29. 08:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szivacs+lepedő az ablak alá, résnyire fenn a redőny, és jó éjszakát! Teljes háborús készültség, állandósult ninja üzemmód. Reggelente kitartó splinter cell az ablakban. Aztán majd meglátjuk, mi vót.
2021. jan. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!