Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok itt a kötekedő?

Sok itt a kötekedő?

Figyelt kérdés
Feltünt hogy kiírok kérdést akkor vannak olyan válaszolók akik belekötnek, kötekedni akarnak, kiforgatják a szavaimat, meg hogy én milyen ember vagyok ezt elemezgetik. A való életben is vannak ilyenek?
2021. jan. 29. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem, bakker, nincsenek, a való életben mindenki kedves, rendes, aranyos cukorfalat. Nem is értem, miért kötnek beléd, hiszen ilyen okos, bölcs kérdés szökőévente egyszer ha akad. Le kéne borulni és imádni téged.
2021. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közöd? 🤣🤣🤣
2021. jan. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

A névtelenség sok mindenkiből kihozza a faragatlan "állatot".

Levezetik a feszkót, te meg más, akit ez zavar - mondjuk én - úgysem tudunk mit csinálni, a troll meg jót röhög a markába, hogy megint ki tudott hozni a sodrából másokat, pedig ő az egyedüli nyomoronc, meg a hozzá hasonszőrűek.

2021. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Akad.

Meg normálatlan kérdező is.

2021. jan. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Meg normálatlan kérdező is."


Ezt főleg azok mondják, akik képtelenek értelmezni egy normális kérdést...

A kérdező kérdez, hogy mit, teljesen mindegy, arra kell válaszolni, ennyi.

2021. máj. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!