Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem foglalkozik velem...

Miért nem foglalkozik velem senki az új osztályomba? Mit csinálhatok rosszúl?

Figyelt kérdés

Valamiért mindig olyan érzésem van, hogy nem is akarnak velem foglalkozni, senkivel nem tudok beszelni, és egyszerűen nem tudom hogy mi lehet az oka. Pedig nem csinálok semmi "furát" (szerintem). És ez annyira rossz érzés..


Mit tudok csinálni, hogy ne legyen ez?



Van barátnőm is, tök átlagos srác vagyok. És hogyha beszélnek ketten, vagy többen, akkor tiszta olyan mintha engem beszélnének ki:(



(Kérlek a helyesírási hibáim ne nézzék, nem nagyon tudok írni laptopon.)


2021. jan. 31. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
Hány éves vagy?
2021. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%

Szia!


2018 szeptemberében, amikor gimis lettem, nekem is hasonló érzéseim voltak.

Azt éreztem, hogy nem fognak elfogadni az osztálytársaim engem.


Én két módon haverkodtam össze pár emberrel az osztályból:

1. Amikor mondjuk a lányok szünetben valami olyan könyvről, vagy filmről beszéltek, akkor én is beszálltam a beszélgetésbe, és elmondtam a filmről a véleményem, satöbbi.

Vagy egyszer volt egy olyan, hogy valami sorozatról volt szó, és az egyik csaj mondta a másiknak, hogy ezt a sorozatot meg tudja nézni a Sorozatbaráton, és mondta, hogy sajnos nem lehet, mert nincs sorozatbarát meghívója.

És akkor én közbevágtam, hogy én nagyon szívesen küldök sorozatbarát meghívót (És most szeretném leszögezni, hogy még véletlenül se írjon nekem senki sorozatbarát meghívóért kuncsorogva, mert senkinek nem fogok küldeni!).

És akkor elkezdődött egy beszélgetés, szóval sikerült naggyából összebarátkozni velük.


A másik módszer leginkább szünetekben, vagy hétvégente történt, amikor is unalmamban ráírtam pár osztálytársamra, beszélgetés céljából.

Akkor is jó beszélgetések alakultak ki, és szerencsére azóta sem vagyok rosszban senkivel.


Szóval én azt javaslom neked, hogy ha úgy hallod, hogy valami olyan a téma, ami téged is érdekel, akkor nyugodtan szólj hozzá!

Vagy írj rá pár osztálytársaidra, beszélgess velük.

Ugyanis ha te nem nyitsz feléjük, akkor nagy valószínűséggel ők sem fognak feléd nyitni!

2021. jan. 31. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik osztálytársam időközben az egyik legjobb cimborám, haverom lett!

Sok a közös téma, ugyan olyan kocka, mint én, satöbbi.

2021. jan. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

# 16 és most lettem gimis.



2# jó de nekem valamiért olyan nehéz, én kis faluban tanultam ahol csak 16-an voltunk egy osztályba, most meg 45-en és kitörtem (mert budapesten tanulok)



3# dejo neked de sajnos az én osztályom az a B kategóriába tartozik.

2021. jan. 31. 19:36
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdeztem a korod, mert sajnos ebben a korban az ilyen jellegű dolgok elég gyakoriak. Próbálkozz, de ne erőltesd.
2021. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, azért próbálj meg beszélgetni az osztálytársaiddal, bármilyen nehéz is elkezdeni.

Hidd el, csak a kezdés lesz nehéz, aztán meg minden megy a maga útján.


Most úgy is zárva vannak a sulik.

Holnap kezdhetnéd azzal, hogy írsz egy-két osztálytársadnak, mittudomén, kérd el tőle a házit, vagy kérdezd meg, hogy mi a véleménye az adott tananyagról, vagy találj ki valamit!

2021. jan. 31. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon szépen nektek, hogy segítettetek, nagyon hálás vagyok. Akkor holnap írok nekik.🥺🥺
2021. jan. 31. 20:23
 8/9 anonim válasza:
100%

Azért azt is vegyük hozzá, hogy általában ezek a közösségek nem egy hónapról a másikra alakulnak ki, elkell telnie egy kis időnek mire mindenki "kinyílik" és most betett azért a digitális oktatás is.


Egyébként sok sikert ☺️

2021. febr. 1. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen🥺
2021. febr. 1. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!