Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan válasszak tetoválást?

Hogyan válasszak tetoválást?

Figyelt kérdés
Komoly dologként tekintek rájuk, mindig úgy fogtam fel hogy valamihez kötni kell, valamit jelent az amit magunkra tetoválunk. Lehet hülyén gondolkodom, de e miatt nem tudom mit szeretnék. Ötletem lenne, igaz nem a legjobbak, meg az alkatom sem valami tetkó mutogató. Vékony srác vagyok, 187 cm magas, irodán dolgozom, szabad időmben számítógépen játszok (innen jött a wasd a bal kézre, de semmi jót nem találtam), anime kedvelő vagyok, kedvenc állat a róka (itten lenne egy indián kalapos róka, ami nagyon tetszik). Ezen kívül meg n dologt kaptam ami tetszik, és szívesen mutogatnam. Esetleg lenne valami jobb ötletetek a fentiek alapján, hogy mi is állna jól egy vézna fiún?

2021. febr. 3. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Én addig nem gondolkodnék tetováláson,amíg fogalmam sincs mi lenne jó.

Saját tapasztalatból mondom.

Nem vagyok már mai csirke.

Amikor a "rib.ncrendszám" divatba jött,nekem is kellett.

Szerencsére nem sokszor látom.

Ha véletlenül kilátszik a derekam és valaki megjegyzi szinte meglepődök,hogy ja... tényleg,az meg ott van.

Eléggé megbántam.

Ahogy elnézem sok ember csináltatott ilyen divat hülyeséget.

Kevés vállalható, igényes tetoválást látok.

Szóval várj egy kicsit, hátha kiforrott értelmes dolog lesz belőle.

2021. febr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy merül fel a kérdés, hogy MIT tetováltass magadra, akkor az egyetlen helyes válasz, hogy semmit.

Értelmes ember nem azért tetováltat, hogy legyen. Majd ha pontosan tudni fogod, mit akarsz, akkor lehet elkezdeni gondolkodni azon, hogy tényleg akarod-e. De amíg csak azért akarod, hogy mutogathasd...

2021. febr. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mint említettem tudom mit akarok, valami olyasmit ami jelképez engem, ezért is van a fejemben a róka, nem annyira erős mint egy farkas, hanem kistermetű de furfangos. És az indián kalap ax meg a szellemi kapcsolatot jelkepezné, hogy mi között? Pld mamám elhunyt és nem tudtam elbucsuzni tőle, úgy érzem nincs lezarva a múlt. Meg az indián torzsvezetok mindig meggondoltak és türelmesek, és én is ilyen vagyok. A mit kérdésre ez a válasz. Csak nem tudom hogy jó e vagy nem?
2021. febr. 3. 10:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Magadnak akarod azt a tetoválást vagy nekünk?!

Nem tudod, jó-e?

Eszem-faxom megáll.

Hát akkor majd én megmondom. Nem, nem jó.

Na most mi lesz? Akkor nem tetováltatsz, mert nekem nem tetszik?

Ember, még nem is látjuk, mit akarsz magadra varratni, oszt mégis mi döntsük el?

Téged tényleg ennyire csak a mások véleménye érdekel?

Mert ha igen, akkor varrass magadra pinát.

Mi lenne, ha képes lennél egymagad eldönteni, neked való-e amit akarsz?

Édes jó istenem.

Kérdezd meg inkább anyukádat.

Jó-e...

Jó lesz az neked, öcsi. Komolyan, annak függvényében fogod magad összetetováltatni, hogy a gyíkhu közönsége mit szavaz...?

2021. febr. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp csak saját magad miatt csináltass tetkót. Ha másokat kérdezel meg, hogy legyen-e vagy ne, akkor már régen rossz. Ha szeretnél, akkor csináltasd meg egy jó helyen, jó mesterrel. És persze kezeld úgy, ahogy mondja.
2021. febr. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!