Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dekopirban hogyan cseréljek...

Dekopirban hogyan cseréljek fürészlapot?

Figyelt kérdés
Tudom,bután hangzik a kérdés de nekem feladta a leckét.Bosch dekopírt használtam és sikeresen eltőrtem tőben a lapot.Gondoltam, kicserélem.Aztán jőtt a döbbenet,ettől kifeküdtem,lehet , te is.Nem a szokványos kettő csavar fogadott amit imbuszkulcsal lehet lazitani vagy szóritani.Á,nem, egy cső fogadott és abban van a törött darab.Próbáltam egy csőrős fogoval kihuzni de az istenért sem jőtt ki.Ezt úgy kell elképzelni,hogy egy kőr ami meg van felezve a lappal.Kész kandi kamera ,szét szedtem és kivettem belőle azt az alkatrész amelyikben benne van a lap.Kőrbe néztem mint pék kutyája az óriás kiflit és nem találtam semmit ami a helyén tartaná a fürészlapot.Se egy tő csavar se semmi.Arra gondolok én laikus,hogy kalabineres,tehát benyomom kattan egyet aztán benne is van.hát ez benne van a törött darabja.A hűvely belsejében a lapo mellett van kettő bemarás és talán oda kellene beledugni valami szárat,ami benyomna valamit egyszerre aztán engedne.Butát gondoltam?Aki közületek használt vagy használ ilyen csoda gépet , magyarázza már el nekem hogyan a viharba vegyem ki?A kérdés jogos,amikor vettem akkor nem kaptam tájékoztatást?Hát nem mert hagyatékból maradt rám és aki tudja a mikéntjét az már sajnos nincs köztünk.
2021. febr. 3. 19:02
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
Konkrét típust tudnàl írni?
2021. febr. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2021. febr. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!