Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csinaltattam tetkot és fehér...

Csinaltattam tetkot és fehér lett pár része és az a var? Meg hogy nem baj hogy víz érte mert el fogyott a fóliám azt hittem van még itthon de este már nem tudtam sehova se menni érte mert faluba lakok? Köszönöm a valaszokat

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 23:06
 1/7 anonim válasza:
Mikor csináltattad?
2021. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szombat
2021. febr. 3. 23:46
 3/7 anonim válasza:
Nekem minden alkalomnál úgy volt, hogy megcsináltattam és amíg haza utaztam addig volt rajta fólia. Aztán otthon zuhany alatt szappannal le mostam bekentem bepanthennel alváshoz volt fólia (csak az első este), majd reggel ugyan így lemosni. Utána már csak annyi volt, hogy reggel ill. este bekenni és ugyan úgy érhette víz (de csak zuhany és nem sokáig). Kenegetni csak amíg le nem hámlik azután ugyan úgy rendesen fürödhetsz stb.
2021. febr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ha fehér lett pár rész valószínűleg elkezdett hámlani (ezt úgy is meg tudod állapítani, hogy végig simítod rajta az ujjad és érzed, hogy varas)

3-ás voltam

2021. febr. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hát én vasárnap egész nap 3 óránként cseréltem fóliát de hétfőn abba hagytam nagyon büdös volt a kezem tiszta izzadság szagú és alvaskor vagy furdeskor de má már furdeskor de tettem ra
2021. febr. 4. 00:00
 6/7 anonim válasza:
Nekem a tetoválóm (akihez rendszeresen járok) szinte eltilt a fóliától.. csak árt nem használ.. nekem a haza utakon is csak azért kellett hogy a buszon/vonaton semmilyen baci vagy kosz stb ne menjen bele és az első esti is csak azért kell hogy a pizsidről a szösz ne ragadjon bele. Egyébként hagyni kell levegőzni, mert úgy hamarabb tud gyógyulni és kisebb az elseje a fertőzésnek/gyulladásnak.
2021. febr. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En most mentem elsőnek tetkoshoz aki azt mondta 3 óránként cseréljem csak abba hagytam csak amikor megyek városba stb akkor teszek fel
2021. febr. 4. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!