Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent egy 0 jel áthúzva?...

Mit jelent egy 0 jel áthúzva? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Ahol lakok a liftben a plafon környékére oda van írva a lakásom (emelet, szám) és egy 0-a áthúzva, ez mit jelenthet? Egyedül lakok és nő vagyok.

2021. febr. 8. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Erre nincsenek egyértelmű és egyezményes jelek, amik állandóan érvényesek lennének és mindenki ugyanazt érti alatta. Ha mindenki tudná mit akar a betörő jelezni, nem lenne értelme a kódolásnak. Ha pedig valaki kódokat használ, akkor azt csak nagyon szűk körnek kell tudnia értelmezni (akinek szól), mindenki más legfeljebb csak találgathat.


Mindenesetre az, hogy a jelekből a saját adataid vagy egy részére ismersz, már gyanúra adhat okot. Ugyanúgy benne van, hogy nem figyelmeztetés van benne, és nem is betöréshez kapcsolódik.

2021. febr. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
37%
Az azt jelenti hogy 0
2021. febr. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Ez csak annyit jelent, hogy "0" és nem nagy "o" betü.
2021. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen nulla, valszeg a földszinten van kiírva.
2021. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jaj bocs félreértettem.szerintem töröld ke.
2021. febr. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*le
2021. febr. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy nulla, de, hogy jelenthet e valami kódolt üzenetet az a kérdés. Már letöröltem.
2021. febr. 8. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!