Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Meddig nem lehet majd szerinte...

Meddig nem lehet majd szerintetek oltás nélkül külföldre menni? Vagy már soha?

Figyelt kérdés

Elméletileg oltáshoz fogják kötni a külföldre utazást, fesztiválokat stb

Vajon csak idén? Vagy már soha többet nem lehet fesztiválra menni ha nem vagy beoltva?



2021. jan. 11. 17:45
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
27%
Beoltatod magad, Puci, vagy a tuzfalat bamulod.
2021. jan. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Ez még csak a főpróba. Nézd meg a háziállatokat. Pl. a macskát nem utaztathatom impfpass nélkül, és nem lehet benne lejárt a veszettségi. Gondlom ugyanezt akarják majd bevezetni. Rendszerességet akarnak.
2021. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%
Oltás nélkül jelentősen le lesznek korlátozva a jogaid egy humbuk szarság miatt
2021. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

Minket a múlt héten akartak beoltani. Egészségügyben dolgozunk a férjemmel mindketten.

Csináltak antigén tesztet, ami pozitív lett. Vagyis már átestünk a betegségen. De nem tudjuk mikor, mert még tünetünk sem vo!t.

Azt mondták, így nem oltanak be, mert felesleges.

Mondtuk, ok. De akkor adjanak igazolást. Ja? Azt nem tudnak adni. Erre az esetre nem kaptak utasítást.

Így most nem tudom, mi lesz. Ha nem oltanak be és igazolást sem adnak, akkor mi már soha nem utazhatunk?

2021. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
96%

Nem hiszem. Becsődölne egy szektor ami nemcsakhogy több millió embert foglalkoztat de országok tucatjait élteti.

Szerinted mmegkockaztatjak hogy alig jöjjön vendég?

Meg amúgy is a legtöbb országban már látszik hogy alakulnak ez ellen pártok és lehet sőt valószínű hogy több olyan ország is lesz ahol hatalomra kerülnek. Azokba biztos fogsz tudni majd utazni.

2021. jan. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
2%

Aki nem oltat, az már innen sem mehet majd ki.

A határon kötelező lesz a vakcina útlevél.


Ha lepontozol, akkor is!

2021. jan. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Aki nem oltat, az a balatoni strandokra sem mehet majd be.
2021. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
100%

#4-es, na pont ezen filóztam én is. És ez nem 1-2 embert érint. Szerintem a hivatalos számnál sokkal többen átestek már rajta, lehet akár egymillióan is, de szinte minden negyedik ismerősöm is (akinek volt tesztje vagy tünete. És akkor nem is számoltam, akik nem is tudnak róla...). Kapjanak akkor erről igazolást, mert ez így nagyon értelmetlen.

Igazából lehet, amiatt nem nőnek már annyira a számok, mert már mérhető az átfertőzöttség. Érdekes lenne megint egy random mintavételezésű országos tesztet csinálni.

2021. jan. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
75%
Ez szép és jó, de ha nem vagyok egészségügyis, nincs betegségem, nem vagyok idős akkor mikor kapom meg az oltást? Szóval ha ez lesz a feltétel, akkor nem ártana tudni mikor lesz elérhető az oltás..
2021. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
20%

5


Te álomvilágban élsz.Ez már végleges lesz.Addig amíg nem oltatod be magad addig nem mehetsz külföldre


A világ elittet meg marhára nem érdekli ha csődbe megy egy szektor...de mégis miért menne csődbe? Az emberek többsége úgyis beoltatja magát,főleg ha kötelezővé teszik az oltast

2021. jan. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!