Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálnál a halál naplóval...

Mit csinálnál a halál naplóval (Death Note)?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, te mit tennél? Én elgondolkoztam már ezen, és biztos hogy használnám. A legvalószínűbb az lenne, hogy interneten létrehoznék egy webhelyet, ahol rengeteg pénzért cserébe bárkit megölnék. A pénzt persze külön bankszámlákra, vagy más emberek számláira utalnám, majd azokat is megfenyegetném, hogy utalják egy másik számlára, és így tovább amíg követhetetlen nem lesz a pénz útja, majd tisztára mosnám.

2021. febr. 10. 01:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi a halál napló, de embereket nem ölnék semmiképp, és remélem, hogy valójában te sem.
2021. febr. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én semmit.
2021. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából én is ezt tenném valószínűleg... vagy nem, mert ha létezik a halálnapló, akkor létezik a menny és a pokol is, és így már félteném a lelkem. Bár rengeteg pénzzel, amit bérgyilkolással szerzek, szuperboldog életem lehetne.
2021. febr. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Te komolyan ölnél ártatlanokat? Hát nem azért, de most félek a jövődért. Oké hogy ez egy felvetés, de aki ilyen simán leírja hogy pénzért kinyírna kb bárkit... az ijesztő
2021. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Bűnözőket tennék el láb alól, mint Light. Persze tanulva az ő hibájából én nem csak szívrohammal intézném el őket. Az észak-koreai diktátort és a kínai diktátort egyből félreállítanám. Kimnek a halála előtti cselekedete az lenne, hogy leszereltetné az atomfegyvereket, bevezetné a demokráciát, az internetet és kinyitná teljesen a határokat.
2021. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem az 5#-höz hasonlóan én is Yagami Light módszerét követném, hiszen hasonló gondolkodásom van vele
2021. aug. 28. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Bár régi kérdés de muszáj válaszolnom. Ha mindenképp tennem kéne valamit ugyanazt tenném mint Light. Amúgy meg elpusztítanám a naplót, hogy senki se találja meg. Az hogy bérgyilkosként megölnél bárkit beteges, már bocsánat. Ha bárkit elvállalnál anélkül, hogy utána járnál, hogy tényleg megérdemli-e vagy pont ő az áldozat akkor rengeteg ártatlan ember halna meg. Csak hogy értsd pl család anyák/apák akiket terrorban tartott a párjuk és mániákusan megakarják szerezni a gyerekeket ezért fizetnek neked, vagy tizenéves gyerekek akiket bullyingolnak a suliban és az egyik "szívatás" kicsit túlságosan is elborul. Tényleg azt akarnád, hogy vér tapadjon a pénzedhez? Boldog lennél a vagyonoddal miközben tudnád, hogy ember életeket követelt a megszerzése?

Ha pl meglátnád az előbb említett gyerek sztoriját a híradóban és rájönnél, hogy ártatlan gyereket öltél akinek annyi bűne volt, hogy őt szemelték ki, akkor képes lennél épelméjű maradni? A válasz most mondom egy alapból épelméjű ember képtelen lenne ezek után is épelméjű maradni.

Light is átesett a ló túloldalára pedig ő az elején halálraítélt (vagyis súlyos bűnőket elkövető) bűnőzőket ölt.

Utólag is bocsánat a kioktatásért, de úgy tűnt ebbe azért nem gondoltál bele teljesen.

2022. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Amúgy meg a webhelyes megoldásnak rengeteg buktatója van: lenyomoznák, letiltanák, hackerek. Még ha dark weben is hoznád létre akkor is fennállnak ezek a problémák, sőt akkor mégtöbb mert ott konkurenciád is lenne, és lehet rád is állítanának egy bérgyilkost, mert valaki olyat öltél meg akit nem kellett volna.

#7-es voltam.

2022. márc. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!