Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Neha sokat neha keveset...

Neha sokat neha keveset eszek. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem hogy akar egy hetig kb naponta 1x max 2x eszek aztan par napig meg hatalmas nagy ehsegem van es az atlaghoz kepest joval tobbet eszek. Meg azt tudni kell hogy ez akkor kezdodott amikor szandekosan nem ettem hogy fogyjak. Tanacsok?

2021. febr. 10. 04:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Esetleg próbáld kicsit erőltetni a kaját, amikor nincs étvágyad. Nem kell lenyomni ha nem bírod, csak figyelj oda, hogy egyél 3x egy normál adagot valami tálápláó, kalóriadúsabb, könnyen emészthető ételből tehát ne salátát csirkével, hanem pl krumpilpürét sütőben sült rántott hússal vagy egy zabkását tejjel, magokkal.

Ha van valami, amit megkívánsz edd meg!!!

És ha a szervezeted mindig kap elég energiát, nem fog jeleket küldeni arra hogy nagyon sokat egyél. Szóval a túlevés csak az étvágytalanság következménye és megszűnik ha az utóbbit rendezed. A szervezeted csak túl akar élni és helyrehozni hogy gyakran túl keveset eszel.

Esetleg kimehetsz kicsit a levegőre, vagy sportolj valamit, hátha ezek után megéhezel!


Normáis, hogy egyik nap többet, másik nap kevesebbet eszik az ember, de ezek a szélsőségek már nem egészségesek annyira.


Nem tudom akarsz- e még fogyni, de nyilván kell egy kis idő amíg a tested megszokja hogy " van kaja", szóval lehet rádjön még 1-2 ilyen roham, de tarts ki! Itt feljöhet 1-2 kg, de hosszútávon inkább az az étkezési magatartás vezet hízáshoz, amit most csinálsz... Viszont ha kicsit rendezed az evésed, akkor be fog állni a súlyod, oda ahol a tested jól érzi magát

2021. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat:D
2021. febr. 10. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!