Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem rég döntöttem úgy hogy...

Nem rég döntöttem úgy hogy elkezdek diétázni. Nem szeretnék olyan nagyon sokat fogyni max egy 5-6 kg-ot. Viszont nem igazán tudom hogy vágjak bele. Félek hogy keveset eszek és hogy többet kéne (? )

Figyelt kérdés

Ma ezeket ettem: R: 30g telj. Kiörlésű zabpehely (vízzel),1 alma T:(nem szoktam) E: Zsírsz. Krémtehéntúró (120 g kb. ) fél paradicsom, uborka pulykamell sonka,1 bögre tea U: 1 narancs - 1 óra HIIT edzés - V: 3 db főtt tojásfehérje paradicsommal, uborkával.

Szerintetek? Segítséget elfogadok, jól jönne:(

17/L 162 cm 61 kg



2019. okt. 31. 15:15
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Ez kevés. Tízórai kell. Ebédre rendes, meleg étel kell, szénhidrát is, párolt zöldség, vagy egy szem burgonya, vagy bulgur, barna rizs, hússal, salátával, és egy csésze meleg leves. Vacsorára is kell legalább egy teljes kiőrlésű zsemle.
2019. okt. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés, saccra kb. 500 kcal, csak vegetálásra elég. 2-3x ennyit kellene enned, de jó lenne, ha legalább 1-2 hétig használnál valamilyen kalóriaszámláló oldalt, és elérnéd az ott írt ajánlott kalóriamennyiséget. A tojásnak edd meg a sárgáját is, a legértékesebb része, sok vitamin van benne! Ebédre egyél valamilyen húst és párolt zöldségeket (pl. répa-brokkoli-karfiol, zöldbab), levest sem ártana. A tojás és a túró nyers zöldségekkel jó lesz reggelire és vacsorára. Próbálj minél változatosabban táplálkozni.
2019. nov. 1. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ma ezeket eszem:

R: 30g tk. zabpehely (vízzel) + 2 evőkanál zsírszegény natúr joghurtot kevertem bele

T: 1 zöldalma

E: Fehér rízs (3 ek) uborkával, paradicsommal

U: -

V: Vagy tojás vagy túró lesz zöldséggel

Szerintetek?

2019. nov. 1. 11:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Az ebédhez egyél hozzá egy nagy csirkecombot, a vacsorához pedig egy adag párolt zöldségkeveréket. Rizsből is ehetsz többet.
2019. nov. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rizsből szárazon kimérve simán ehetsz 80-100 grammot is (ez kifőzve nagyobb súlyú, mert felveszi a vizet, ami viszont 0 kalóriás). Az ebédhez kell fehérje is, csirkehús, pulykahús, a paradicsomot és uborkát salátának egyed (fűszerrel, öntettel). Egy csésze meleg zöldségleves, paradicsomleves stb. kell, mert kibéleli a gyomrot, jót tesz. Vacsorára a túrót csináld meg körözöttnek, és edd meg egy tenyérnyinél nem nagyobb szelet rozskenyérrel, paprikával, uborkával.
2019. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Reggelire ehetek tk vagy toast kenyeret? Ha igen mennyit?

Most van itthon Ceres Bakonyi barna toast kenyér meg sima európa pék tk kenyér. 1 szelet olyan 30 g

Árt ha eszek reggelire csirkemell sonkával, paradicsommal?

Vagy inkább mást egyek? Ha igen mit?

2019. nov. 1. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!