Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Howard Leight fülvédő rossz...

B~Way kérdése:

Howard Leight fülvédő rossz lenne?

Figyelt kérdés

Vettem egy fülvédőt (Howard Leight Impact Sport aktív fülvédő) és most volt alkalmam kipróbálni.

Ezelőtt volt több is mindegyik egyből blokkolta a lövés pillanatában az összes beáramló hangot. Háát ez most nem és nem tudom hogy ez most jó vagy nem jó? Amikor rá adtam a hangot akkor rendesen felerősítette a környezetemet. Jónak tűnt addig amíg nem lőtt a mellettem lévő. Na az már igen kellemetlen volt. Lehet mert hozzá szoktam hogy blokkolt eddig ez pedig nem?

Amikor lőttem én is igaz nem sípolt be a fülem tőle, nem fájt de igen éles csattanó hang jött a fülembe ami ha fájni nem fájt igen kellemetlen volt.Le tekertem a hangerőt majdnem minimumra amikor már a beszédet is alig halottam és akkor értem el azt a szintet vele hogy lövésnél már nem féltettem a fülem :D


Sok oldalt elolvastam erről a típusról ahol azt írják hogy ez nem zár le hanem tompít (háát ez nekem nem tűnt fel :D) és hogy ugyan ugy kell mindent hallanom.


Egy fegyver 150-180dB körül mozog (nem találtam konkrétat. Egyik oldal 180-másik 150-et ír) ez a fülvédő High kategóriájába esik mert nagyobb mint 108.ezt elvileg szűrnie kellene már de mégse teszi. Vagy mégis teszi csak nekem kell le venni a hangerőt ha lövünk és fel venni rajta ha nem?



#fülvédő #lövés #lövészet #Howard Leight Impact #Howard Leight fülvédő
2021. febr. 10. 18:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!