Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a “sima” és az...

Mi a különbség a “sima” és az elektromos fülvédő között? Ti milyet használtok sportlövészetre?

Figyelt kérdés

Sportlövészeti felhasználásra érdekel, melyiket érdemesebb megvenni.

Illetve, mi a különbség az elektromos fülvédők között, mert árban elég nagy a szórás, nekem milyet érdemes venni?

Olvastam, hogy van valami analóg/digitális fajta is, ezt sem értem micsoda.


Általában heti 1x fogok eljárni lőni egy órát, valamint versenyekre is menni fogok.


Másik kérdés, védőszemüveg használata kötelező? Mert úgy tudom, hogy ha feltesszük a fülvédőt a fejünkre, akkor nem szabad szemüveget is felvenni, mert akkor nincs értelme a fülvédőnek, hogyha beszökik a zaj a szemüvegnél.


Meg egyáltalán miért kötelező/ajánlott hordani a szemüveget?



2020. nov. 19. 08:22
A kérdező szavazást indított:
Sima fülvédőt használok.
Elektromos (5-20 000 Ft) fülvédőt használok.
Elektromos (20-50 000 Ft) fülvédőt használok.
Elektromos (50 000 Ft+) fülvédőt használok.
Nem használok.
Mást használok.
5 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én simát használok tejesen megvagyok vele elégedve. Szemvédő meg kell, nekem például múlthéten neki esset egy hüvely, ha nincs rajtam a szemvédő az a szemem.
2020. nov. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
imát használok telejsen jó
2020. dec. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!