Fogszabályozás?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy volt fogszabályozóm, és immár kb 2 éva éjszakait hordok. Egy éve, ahogy bejött a COVID felhívott a fogorvosom (SZTK..), hogy ne menjek a vírus miatt, csak ha valami gáz van. Örültem neki, mert egy agresszív büdös paraszt fogorvosom volt.. Szóval azóta hordogatom az éjszakait, nincs állítva egy éve. Amivel én teljesen elvagyok amúgy, VISZONT 2-4 naponta teszem be. Simán felmegy, de van egy olyan érzésem, hogy életem végéig alkalmaznom kell ezt 3-4 naponta beteszem műveletet, mert sanszos, hogy visszaállnának, és inkább megelőzném. Lehet így bajuk a fogaimnak? Amúgy mozognak, de szerintem ez a természetes mozgásuk. Szemmel nem látható, pár mm, ha harapok nem fájnak meg semmi. És alul is ez van, ott nem is volt fogszabályozóm. Voltam amúgy fogorvosnál pár hete, alul volt fogkövem, azt leszedte és ennyi.

2021. febr. 11. 03:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem fix volt de az első fogaim mögött alul és felül még a merevìtés fent van már lassan 15 éve. Amikor le akartam vetetni mert pár helyen elengedte a ragasztás akkor azt mondták ezt életem végéig hordhatom sőt kéne is. Szóval ezt csak a technikus tudja megmondani ha meg nem tetszik a dokid jelentkezz át jobban jársz.
2021. febr. 14. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!