Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinyitnak a strandok nyáron?

Kinyitnak a strandok nyáron?

Figyelt kérdés
A vonat alá fekszek ha még ezt is elveszik tőlünk.

2021. febr. 13. 20:10
A kérdező szavazást indított:
Igen, szerintem
Nem, szerintem
Igen, ez hivatalos
Nem, ez már biztos
31 szavazat
1 2
 1/11 BlackSword ***** válasza:
51%
Küldjem a menetrendet???
2021. febr. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%
Küldd el nekem is légyszíves, nincs kevem ilyenkor a kristálygömbömet kutatni :(
2021. febr. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Megkéreztem Istent azt mondja csapatjunk majd idén is a strandon
2021. febr. 13. 20:50
 4/11 anonim ***** válasza:
39%

Minek boldognak lenni, amikor van fertőtlenítő meg maszk? Ha hetente beoltod magad, akkor a pincébe sem kell lemenni. (habár ha elhagytad az igazolást róla, lehet hogy jobban jársz a sötétben)

Aljas fiatalok akarnak élni, ismerkedni, kirándulni csak...

2021. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
A falatot meg köpd ki azonnal, mert Afrikában éheznek. Van aki itt is, ha nem akarsz olyan távol menni...
2021. febr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom az lesz, mint tavaly nyáron, kapunk egy pár falatot a nyárból, aztán vissza minden. 2021 ugyanúgy kuka.
2021. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak én érzem úgy hogy egy végtelen rémálomba csöppentünk? Így 20 évesen még borzalmasan mert a legszebb éveimet veszik el. A kormány nem sok jóra fog számítani a fiataloktól 22-ben!
2021. febr. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem kár a magyar kormányt csak ezért büntetned, ahogy látni, egész Európában csak próbálkoznak. (nem mintha szeretném őket) Tartok tőle, hogy a mutációk miatt a védőoltások nem fognak semmit egy csapásra megoldani. Én úgy látom pár évig elbúcsúzhatunk az eddigi szokásainktól. Én hálás vagyok, hogy trükkök százaival nagyjából megtartottam eddigi életem szokásait, de a szociális élet nagyon hiányzik. Talán hozzászokunk, de sokakon látom a mentális lemerültség jeleit, ezért lenne fontos egymással tartanunk a kapcsolatokat akár online is.
2021. febr. 15. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

7-es válaszoló, szívemből szóltál! Én 24 éves leszek kedden, de tőlünk, fiataloktól tényleg a legszebb éveket veszik el!


A mentális lemerültség jeleit én is tapasztalom magamon.

2021. febr. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
7,9: Az remélem megvan, hogy a magyar kormány jelenlegi korlátozásai kifejezetten gyengének számítanak Európában
2021. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!