Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A párommal meg romlott a...

Vadasz70 kérdése:

A párommal meg romlott a kapcsolatom és kiakarja rakni a holmijaimat a a lépcső fordulóba azt mondja az viszi aki akarja.Megteheti ezt? Vagy csak bírósági úton ? Mi együtt éltünk évekig volt tartózkodásim is de lejárt közben.

Figyelt kérdés

#Élettársi probléma
2021. febr. 14. 18:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam lakcím kártyám járt le.Nem is akarok ott lakni csak pusztán arra lennék kíváncsi ki rakhatja a cuccom az utcára?

Még az albérlőnek is aki szerződés nélkül lakik albérletben úgy tudom azt is csak jogi úton lehet kirakni.

2021. febr. 14. 19:25
 12/15 A kérdező kommentje:
Ha érvényes tartózkodásim van akkor mondhatja de nem vagy köteles elhagyni a lakást csak akkor ha be megy a polgármesteri hivatalba és ki jelent. Ezután utána jártam.
2021. febr. 14. 19:29
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

hiába jogászkodsz kérdező, ha a Zasszon bepipul és kirakja a cuccaidat, akkor utána már hiába mész bíróságra nem lesznek meg a cuccaid.

Ha azt akarod, hogy legyenek meg a cuccaid akkor menj el érte.

2021. febr. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Na mindegy holnap meg kérdezem valami hivatalos helyen azért köszönöm!
2021. febr. 14. 20:06
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
De miért nem mész el simán érte, ha már úgysem laksz ott és összevesztetek? Logikus, ha ennyire megromlott a kapcdolatotok, hogy a cuccaidat sem akarja látni. Csak vidd el, és nem kell semmilyen bíróság meg jogi dolgok. Nem egy nagy őrdöngősség, ha egyedul nem bírod el, hívd az egyik haverod is magaddal.
2021. febr. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!