Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lil Peep tényleg meghalt?

Lil Peep tényleg meghalt?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenhol az van, hogy 2017-ben meghalt, de a youtube csatornáján az óta jönnek ki a zenék. 56 videó, többnyire zene. Oké értem én, hogy a halála előtt felvették meg minden, de kérlek 56 zene. Vagy most egy másik srác van fent a klippekben, aki hasonlít peep-re, de nincs pár olyan tetoválás, mint peep-nek. Ó a testvére, vagy egy őrült rajongó, vagy ki? Kérlek világosítsatok már fel pls.
2021. febr. 15. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Azt se tudom ki ez. Xd
2021. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

A "Posztumusz munkái" fejezetben ott van a lényeg.

2021. febr. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
77%
Az hogy jonnek ki zenei nem azt jelenti hogy nem halt meg. Ilyennel nem szorakozna a csaladja es a baratai. Gondolkozz ember es jar utana
2021. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meghalt
2021. febr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Sajnos meghalt.Vannak rola kepek is ahogy ott van meghalva es latszik a kezen hogy o az,es az hogy nincs neha ott egy tetovalas az azert van mert a videoklippeket osszevagjak es regebbi videokat raknak a klippekbe.Egyebkent nagyon sok kiadatlan zeneje volt peepnek amiket most szepen lassan kiadnak. es nagyon jo lenne,ha elne viszont a dokomentum filmben is benne van ahogy a baratai telefonalnak a mentonek.Ezzel nem tudnanak viccelni meg a beszeden is mikor az anyja es a hozzatartozoi sirnak..nem el mar:(
2021. ápr. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 __.d0r1na.__ válasza:
igen meghalt az egyik barátja megmérgezte nem tudom a csaj nevét csak annyit hogy M-el kezdődik a neve a csaj rá 1 napra öngyilkos lett
2021. jún. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
6.En ugy tudom nem megmergeztek hanem a menedzsere adta oda neki a drogokat annak ellenere hogy peep nem akarta bevenni oket de egyebkent te ezt honnan olvastad vagy honnan tudod mert en nem tudok ilyenrol a filmben sem ezt mondtak
2021. jún. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!