Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fullad le az 50-es motorom?

Miért fullad le az 50-es motorom?

Figyelt kérdés
Nem igazán értem mi baja van. Amikor megyek pl 50-el és megállok vagy csak nagyon lelassítok lefullad és utánna csak nehezen tudom berúgni ha egyáltalán betudom, volt hogy bekellet tolnom. Akkor is lefulladt amikor már nagyon a végsebességnél voltam ahol ugye már a motornak sem volt olyan könnyű feladata. Nem hinném hogy az alapjárattal van baj azt többször is beállítottam. De ezen kívül nem sok ötletem van tekintve hogy nem értek a motorokhoz.

2021. febr. 16. 10:26
 1/1 anonim válasza:

Milyen színű a gyertya?

Úgy gondolom, hogy a karburátort ki kéne pucolni (főfúvókát/úszót beállítani). Valószínűleg amikor sok üzemanyagra van szüksége akkor nem kap eleget vagy pedig pont sokat kap. Az az igazság, hogy nagyon nehéz távolról bármi érdemlegeset mondani de szerintem egy karburátor pucolás nem árt neki.

2021. febr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!