Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért fullad le a motorom?

Miért fullad le a motorom?

Figyelt kérdés

Üdv!

Vettem nemrég egy Yamaha R1-et 2004-es évjárat.

Nem sokat mentem még vele időhiány miatt de amennyit mentem az alatt a pár km alatt nem volt semmi baja. Ma azonban kimentem vele és jól ment minden. Egyszer csak mikor behúztam a kuplungot lefulladt. Egyből újraindítottam de ahányszor behúztam a kuplungot vagy állóhelyzetben kis gázt húztam újra és újra lefulladt.


Mi lehet ennek az oka?

Egyik pillanatról a másikra történt ez a dolog.

Olajcsere és a szűrők is cserélve lettek.



2018. júl. 2. 23:06
 1/3 akos127 ***** válasza:

Valószínűleg benzin vagy levegő hiány.

Ha víz kerül a benzinbe ilyet csinál - olcsó benzin

Az R1-nek elől megy be a levegő vagy az ülés alatt?

Sok motornál előfordult nálunk hogy az ülés alatti beömlő cső beszippantott az ülés alatt tartott rongyot, zoknit, pénzt stb. Ha egyik sem jellemző, szemvízbe kell vinned.

2018. júl. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tegnap óta most inditottam be először. Szép az alapjárat és gáz adásra sem fulladt le. Nem tudom mi lehetett vele. Igaz helyi maszek benzinkúton tankoltam bele tegnap. De utána még szépen ment. Aztán egyszercsak puff.
2018. júl. 3. 15:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez van. Egyszer csak megállt,haza toltam, és már minden hegyen fullad.. A szerelő se tudta megmondani mi a baja, karbit ultrahangoztatja , súbert állít stb .
2018. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!