Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ahova jártam iskolába, az még...

Ahova jártam iskolába, az még szakközép iskola volt, de megváltozott szakgimnáziumá. Van-e lehetőségem megkapni az érettségi papiromat a szakmai tantárgy letétele nélkül? (Nem sikerült a szakmai tantárgy letétele x2)

Figyelt kérdés

2021. febr. 16. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Azóta az már valószínűleg megint változott, most már nincs szakgimnázium, helyette technikumnak hívják. De ez mindegy is.


Hány tárgyból érettségiztél sikeresen akkor?

2021. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Történelem, magyar irodalom/nyelvtan, angol, Informatika(Matematika helyett, mivel felmentett voltam a tantárgy alól). Tehát gyakorlatilag minden sikeresen megvan.
2021. febr. 17. 08:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Tehát akkor 4 tárgyból van érettségid és az ötödik tárgy a szakmai vizsga lett volna, ugye?


Ebben az esetben még egy tárgyból kell érettségit tenni, ennek utána kell járni, hogy mit fogadnak el, de vsz egy természettudományi tárgy fog kelleni majd.

Ha megvan az 5 tárgy, akkor kiállítják az érettségi bizonyítványt.

2021. febr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!