Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a címe?

Mi legyen a címe?

Figyelt kérdés

Wattpaden elkezdenek írni egy történetet és már minden megvan hozzá már pár részt előre megírtam csak nem tudom, hogy mi legyen a címe.


Nem úgy értem, hogy nem jut eszembe semmi (mert vannak ötleteim) csak azok nem teljesen passzolnak a történethez.


Röviden a sztori: A lánynak van egy bátyja aki énekes akar lenni, a szülei elváltak, az anyját és a mostoha anyját utálja, a legjobb barátja elköltözött a világ másik felére, a bátyjával meg nem találja a közös hangot.


Azután a testvér sikeres énekes lesz egy tehetség kutatónak köszönhetően és így a családot megismeri az egész világ.


Pl: Alone


A lány a történet elején még egyedül van viszont már a közepén rengeteg barátja lesz, ezért ez nem jó.


Van valami ötletetek??? :/



2021. febr. 18. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Egyedül
2021. febr. 18. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Írd tovább a történetet! Sokszor menet közben bukkan fel valami fontos a sztoriban, ami után címet adhatsz. Tudom, hogy a wattpados kultúra nagyon nyomja ezt az egész "írd meg és töltsd is fel" dolgot, de ne csináld így, ha nem muszáj. Írd meg a teljes történetet! Utána ugyanúgy feltöltheted a fejezeteket hetente, kéthetente. Hidd el, sokkal jobb így - nem fogsz stresszelni, hogy jaj, erre a hétre nem írtam semmit; utólag tudsz majd változtatni a korábbi fejezeteken, ha rájössz, hogy valami nem stimmel...


Amúgy tipikus cím ilyen esetben a tehetségkutató neve, ha valóban nagyon fontos a történetben. Pl. hasonlóan a könyvben szereplő rendezvényről kapta a címet Az Éhezők viadala vagy A Párválasztó is.

2021. febr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Teljesen sablonos történethez teljesen sablonos cím dukál - és lehetőleg azon a nyelven, amin a sztori íródik.
2021. febr. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miből lesz a cserebogár? Persze csak viccnek írtam.
2021. febr. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!