Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak szerintem van ugyanolyan...

Csak szerintem van ugyanolyan hangja Varga Editnek és Mátyus Katinak?

Figyelt kérdés
Mivel Varga Editet (korábbi tévés hírolvasó, M1) lehetett látni is, Mátyus Katit (rádiós hírolvasó, Kossuth) pedig csak hallani, ezért a Keleti pályaudvaron, ahol Mátyus Kati a hangosbemondó hangja, rendszeresen Varga Edit arca jön be elém. De miért hallom ugyanolyannak a két nő hangját?

2021. febr. 20. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a Keleti hangosbemondójának a minősége pocsék, nem adja vissza élethűen a hangot. Persze nem is kell neki, ott csak az a lényeg, hogy értsd az információt. De így nem olyannak hallod a hangját amilyen valójában.
2021. febr. 20. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A pályaudvari hangosbemondó csak példa volt, a rádióban is, internetről hallgatva is ugyanez a helyzet: meghallom, hogy Mátyus Kati olvassa a híreket a Krónikában, és hiába tudom, hogy nem Varga Edit, mégis az ő arca jelenik meg a képzeletemben.


Nem szoktam gyakran hallgatni a Kossuthot, csak néha, mert híradófan vagyok, és érdekel, hogy milyenek a híradófőcímek a tévében, hírek-szignálok a rádióban, stb.

2021. febr. 20. 02:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!