Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire jó a Tiktok? érdemes...

Mire jó a Tiktok? érdemes fenn lenni rajta ha haladni akarok a korral?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, de facem van, nemrég csináltam instát, de igazából nem használom, nem vagyok az magamutogatós. Lenne értelme a tiktokot használnom szerintetek?
2021. febr. 20. 16:09
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én csak videókat nézek rajta, nem rakok ki semmit. Igazából az érdeklődési körödnek megfelelően felajánl ötletes (többé-kevésbé) videókat, amit ha tetszik, likeolhatod, be is követheted azt, aki kirakta. El lehet szórakozni rajta, ha találsz olyanokat, amik viccesek, érdekelnek stb.
2021. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell videókat csinálnod a használathoz, mások tartalmát ettől még látni fogod. A 8-14 éves korosztályban a legnépszerűbb, a felkerült videók többsége az oldal eredeti szándéka szerinti tartalommal cringe. Ami nem cringe, az pedig már nem az eredeti szándék szerinti tartalom, hanem más platformokról való tartalommásolás a nagyobb nézettség reményében.


30 évesen hülyét csinálni magadból, ostoba szövegekre meg zenékre tátogni és a kezeiddel hadonászni hozzá és pofákat vágni bőven túlkorossá tenne. Az általános iskolások körében még jópofa meg menő, de egy felnőtt embernél kínosan rossz, szégyent keltő.

2021. febr. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak nézegetésre használnám, bár úgy érzem nem hagyok ki semmit az életemből ha mellőzöm. 😅
2021. febr. 20. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom miért gondoltam, hogy tartalmat akarsz gyártani, talán csak a kérdés fogalmazása miatt, és nem láttam hogy az ellenkezőjét is leírtad.

Egy próbát megér, de azt érdemes tudni, hogy a minőségi tartalom igazából más oldalak profiljába tartozik, csak onnan át van alakítva ezekre a gyorsan vágott pár másodperces rövid videókra, hogy TikTok kompatibilis legyen. Lehet Youtube-on ott lenne egy recept videó mindenféle magyarázattal meg bemutatással egy 5 perces anyagban, TikTokon pedig az összetevőket fél másodperces vágóképek, az elkészítést és eredményt pedig 1-2 másodperces bevágások töltik ki, mert annyira belül kell maradni az időkorláton (15 másodperces azt hiszem a normál videóhossz).

2021. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy én sem értem, mire jó. A tartalom 99%-a értéktelen szemét, nagy része tátogás valamilyen számra, vagy idétlenség, reklámok sincsenek, miből élnek ezek egyáltalán?
2021. febr. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
85%
Kicsit megkésve, de az én véleményem: Próbáld ki. Ha tetszik tetszik, ha nem nem. VISZONT! Nagyon vigyáznék ha nem csak videónézésre, kommentelgetésre akarod használni hanem videókat is töltenél fel, mert ennél mérgezőb, rosszindulatúbb közösség nincs még egy! És sajnos mióta itthon van mindenki világszerte, méginkább ebbe az irányba romlott el.
2021. márc. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!