Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy nézhet ki a mennyország?

Hogy nézhet ki a mennyország?

Figyelt kérdés
Én vallásos vagyok, elég mélyen. Ettől függetlenül imádom a természettudományokat, a biológiát, és a kémiát emelt szinten tanultam az egyetemen, le is diplomáztam kémiából. Ellenben a közhiedelemmel ellentétben, a biológia, és egyik tudomány sem zárja ki Isten létezését, de ez egy másik dolog. A lényeg, hogy engem érdekel az emberek véleménye abban a tekintetben, hogy a mennyország a ti véleményetek szerint hogyan néz ki? Természetesen nekem is van egy konkrét elképzelésem, de úgy gondoltam, másé is érdekes lehet számomra!

2021. febr. 20. 19:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A "hogy néz ki" is felvet egy érdekes kérdést, mert a látáshoz az kell hogy a fotonok valami fizikairól visszaverődve a szembe azt az agyad képpé alakítja.

Na most ha már az agy meg a szem kampó.... akkor hogy a fenébe fogjuk meglátni hogyan is néz ki az?

2021. febr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

persze csak fantáziálok róla..

egy virágos kert ahol virágzik minden és mindenki

ahol domb, virágok, növények, nyugalom, béke és csend van.

ahol igazából kiélvezhetjük az élet igazi örömét hogy érdemes élni.

(igazából ezért is kellett távoznunk onnan mert nem becsültük meg)

2021. febr. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!