Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 21. Században természettudomán...

21. Században természettudományban vagy a vallásnak hisztek?

Figyelt kérdés
Kiváncsi vagyok hogy többség ma hogyan vélekedik ezzel a témában kapcsolatban.
2021. febr. 21. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a tudományoknak hiszek.
2021. febr. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a tudománynak hiszek.
2021. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Én nem hiszek a tudománynak, mert a tudomány valós dolgokat állít, ami független az én hitemtől (meg más hitétől). Azokat el kell fogadni. Hinni csak olyanban lehet, ami nem valós.
2021. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szintén tudományok.
2021. febr. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%

Egyikben sem hiszek. A tudománynak éppen az a lényege, hogy ne hinni kelljen benne. Ha hinni kell benne, akkor éppenúgy vallás, mint bármilyen más világnézet.


Abban hiszek, hogy léteznek egyetemes törvényszerűségek, amelyek egy részét már ismerjük, más részét még nem.

2021. febr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyetértek. A tudomány tényeken alapul, nem igen reális "hinni" benne, csak el kell fogadni. És attól, hogy valaki vallásos nem kell megtagadnia a tudományt.
2021. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!