Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tehetek ha a lépcsőházban...

Mit tehetek ha a lépcsőházban az egyik szomszéd folyamatosan lopkodja a szelepkupakot?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy a csak az első 2 emeletnek van a pincében tárolója, így akik a harmadikon vagy afelett laknak sehova nem tudják letenni a biciklit, se egy kerékpártároló kint ahova le tudnám zárolni, semmi, még a közelben sincs. Ezért mindig felhozom magammal arra szintre ahol lakunk. Eddig senki nem szólt hogy zavarná, de valaki folyamatosan lopkodja róla a szelepkupakot, egyszer már elindultam úgy hogy nem vettem észre és persze tönkrement a külső gumi, teljes külső belső csere mert azt hittem defektes lett valahogy, ez egy ideig oké mert nem sokba kerül 1 szelep kupak csak ha nem veszem észre a gumi is elcsúszik és tönkre is megy ha megtörik a külső. Már lassan 1 éve ez megy. Van valami lopásgátló szelepkupak? :D

2021. febr. 22. 17:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de ezen nagyot nevettem. Nem tudom elképzelni, hogy valakinek ez a hobbija. :D
2021. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igaz, elég nehéz elképzelni, hogy manapság valaki ennyire unatkozik. Csak mikor siettem volna a kórházba mert időre kellett beérnem és akkor még reggel fújhattam fel a biciklimet, akkor nem volt olyan vicces.
2021. febr. 22. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
És a lakásba nem viheted be a bicajt?
2021. febr. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Behoznám ha elférne.
2021. febr. 22. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztosan elfér, ha eltolsz pár szekrényt, meg ilyesmi.
2021. febr. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igaz, csak párom nem örülne neki :D Ősz környékén úgyis költözünk, ezért fúrni sem szeretnék egy kerékpártartót a falra. Addig meg, legyen meg az öröme a szomszédnak... Kínából 100 db szelepkupak 500 ft rendelek egy csomaggal, csak elég lesz ennyi időre :D
2021. febr. 22. 18:09
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben kiírnék egy üzenetet a számára:

'Kedves szomszéd! Szomorúan veszem tudomásul, hogy szelephiányban szenved, ezért megpróbálok Önnek segíteni úgy, hogy elajándékozok 10db szelepet. Kérem, használja ezeket, hogy megkönnyítsük mindkettőnk életét!'

Az üzenet mellé raksz 10 szelepet, hogy boldog legyen. Probléma megoldva.

2021. febr. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez lesz a következő lépés :D
2021. febr. 22. 18:35
 9/10 anonim ***** válasza:
na, megoldódott?
2021. febr. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Szerencsére azóta nem történt ilyen eset, lehet eleget gyűjtött már össze, nekem meg itt maradt 100 db szelepkupak :D
2021. jún. 25. 15:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!