Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ! PIERCING KÉRDÉS ! Cimpába...

! PIERCING KÉRDÉS ! Cimpába szúrt nagyon régi lyukkal van problémám, hogyan oldhatnám ezt meg?

Figyelt kérdés

Van egy lyuk a cimpámban (a harmadik lyuk) amit vagy 10 éve szúrtak, de rossz helyre, nagyon szélre, rossz szögben, nehezen is gyógyult meg anno. Sosem volt benne semmilyen ékszer ezen okok miatt.

De időközönként mindig felgyűlik benne a genny és ki kell nyomjam mint egy pattanást. Fájni sosem fájt ezidő alatt és gyulladt sem volt szerencsére (ahogyan én láttam legalábbis).

Most újra szurattam azt a lyukat, mert már hiányzott, hogy ott is legyen ékszer (pár mm-el feljebb szúrták). Az új lyuk nehezen gyógyul, január közepén szurattam egyébként és eléggé érzékeny és sokat gennyezik, a régi pedig megint nagyon begyűlt. Valahogy minden áron el szeretném tüntetni a régi lyukat, vagyis legalább a gennyezést szeretném megállítani, illetve meggyógyítani a fülemet. Muszáj volt újra szuratni, mert egyáltalán nem is volt szimmetrikus a másik oldallal. Már nem tudom, hogy mit kezdjek vele. Kezeltem már tiszta alkohollal, octenisept-el, tisztán tartom és csak tiszta, fertőtlenített kézzel nyúlok oda. Ezen kívül még 7 szúrt lyuk van a fülemben, de egyik sem viselkedett még így, mint ez az egy régi régi lyuk. Ha lenne tanácsotok kérlek ne tartsátok magatokban!



2021. febr. 26. 14:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát... nekem csak hasonló van/volt. A harmadik lyuk a fulcimpamban nekem is rossz helyre lett szurva, de nem azért mert nagyon a szélére, hanem valahogy olyan helyen találta el a piercer, hogy elég sokszor begyulladt. Aztán rajottem, hogy azért mert olyan fülbevaló volt benne, ami könnyen beleakadt dolgokba, (hajamba, de legfőképpen alvás közben a parnahuzatba) és észre se vettem.. ezert a sok mozgatás miatt gyulladt be mindig, az ékszer rozsdamentes acél, szóval tuti nem amiatt volt.. lecsereltem az ékszert, és a biztonság kedvéért egy hosszabb szárat tettem be.. azóta semmi problémám nincs vele.
2021. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!