Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ügyben kereshetnek?...

Milyen ügyben kereshetnek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
9 nappal ezelőtt a volt lakhelyemen megjelent a rendőrség, miszerint egy szabálysértési értesítőt nem vettemát, azt akarjak átadni. Az ott lakók értesítették őket, hogy már elköltöztem. Elkérték a rendőrök a telefonszámomat, majd elmentek. Utána engem senki nem keresett telefonon, felhívtam rendőrkapitányságot, és azt mondták: “ a kolléga majd vagy keresi telefonon vagy nem keresi “ Azóta sem történt semmilyen megkeresés már 9 napja, és már kezd idegesíteni a dolog. Nem tudom milyen ügyekben szokott így keresni a rendőrség.

2021. febr. 28. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Kamu.

Soha nem visz ki a rendőrség egy szabálysértési értesítést.

Ajánlott levélként küldik, ha a második kézbesítési kísérlet is sikertelen, a levelet átvettnek tekintik.

2021. febr. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És akkor miért ezt mondták? Ha volt postai megkeresés előtte, akkor sem hoznak semmilyen levelet?
2021. febr. 28. 16:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Levelet a rendőrség NEM kézbesít.

Márpedig a szabálysértési eljárást, írásban kell rögzíteni, és nyomon követhető formában kell eljuttatni az érintettnek.

Mondani, meg én is mondhatok bármit.

Pedig nem is vagyok a szomszédod.

2021. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!