Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap megyek septum piercinge...

Holnap megyek septum piercinget szuratni, ezt lehet mondani vagy alapbol mindegyik septum ilyen? Folyt lennt

Figyelt kérdés
Szóval be szeretném fordítani akkor azt mondjam szúrás előtt vagy alapbol minden septum pc-t be lehet? Bocsánat hogy ennyire tájékozatlan vagyok de nagyon sokat olvastam róla de ezt sehol nem említették csak itt olvastam egy olyan kérdést hogy valaki nem tudja be fordítani
2021. febr. 28. 20:27
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve meg egy kérdés, ki mivel kenegette utána?
2021. febr. 28. 20:36
 2/4 anonim válasza:
Ha olyan az orrod szerkezete , hogy a külső része takarja a középsőt , akkor be lehet majd fordítani , de amíg gyógyul inkább ne forgasd nagyon. :)
2021. márc. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És kezelni mivel lehet utána ? :) és köszönöm a választ!
2021. márc. 1. 08:05
 4/4 anonim válasza:
45%
Szólj előtte a piercernek,hogy be szeretnéd fordítani az ékszert és olyan ékszert fog belerakni,amit kényelmesen be fordíthatsz.Lehet adnak majd direkt piercing kezelő krémet rá,de ha nem akkor én a Tetran krémet ajánlom.
2021. márc. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!