Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mediamarktrol rendeltem...

Mediamarktrol rendeltem valamit, postaval adtak fel a csomagot, de a posta azt irja hogy "kezbesites akadalyozott".. Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Valaszokat elore is koszi!

2021. márc. 3. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudták kivinni. Telefonmlj be a postára, hogy felveheted-e.
2021. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy hivni se hivott a futár hogy esetleg nem tudja kihozni.. De egyébként miért nem tudtak kihozni? En nalam van a baj vagy naluk?
2021. márc. 3. 14:37
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg egyebkent milyen szamot hivjak?
2021. márc. 3. 15:01
 4/5 anonim ***** válasza:
miért alapelvárás, hogy hívjon a futár, ezt sose értem. nem a futárok mellett vagyok, de neki nem az a dolga, hogy hivogasson. vigye ki a csomagot, azt kész.
2021. márc. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont azért alapelvárás, mert az a dolga, hogy kihozza és átadja csomagot. Ha nem fér be a postaládába, akkor a sok baromarc futár visszaviszi a postára, ahelyett, hogy 10 másodperc alatt felhívna és átadná. Ehelyett csinálhatod te a futár munkáját is. Rosszabbik esetben bedobja a tárgy csomagolását a ládába és kilopja a tartalmát. :) Tapasztalat.
2021. márc. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!