Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen vezetéknév lehet ez?

Milyen vezetéknév lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, Szóval Nekem sosem tetszett az a vezetéknév.. ami most van. és van is egy Storym ezzel kapcsolatban,de ez most lényegtelen is.. szóval voltam a bankba.. ahol egy nőnek,Briák volt a vezetékneve.. és én már régóta meg szerettem volna változtatni a vezetéknevem.. csak soha nem találtam olyat ami tetszene.. és nekem elég ritka nevem van.. És hát nem valami sűrű vezetéknév az h briák ... ezért tuti hogy én lennék az egyetlen ilyen vezetéknevű/keresztnevű ember😂 És igazából nem tudom hogy honnan származik ez a vezetéknév, v mi a jelentése.. mindenhol próbáltam kutakodni hogy mi lehet a jelentése honnan származik.. de eddig még sehol nem találtam erről a vezetéknévről bármit is.. előre is köszönöm a valaszokat
2021. márc. 5. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
És amúgy szerintem angol vezetéknév
2021. márc. 5. 20:43
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább magyarosított horvátnak tippelem (Brijak).
2021. márc. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez most nem világos. A nőt hívják Briáknak, vagy téged? Amúgy van pár ilyen nevű felhasználó a Facebookon. Írj nekik, hátha ők többet tudnak a név eredetéről.
2021. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen a válaszokat..

A nőt hívták Briák-nak nekem meg csak tetszik a vezetéknév.. csak nem tudom honnan származik ez a vezetéknév vagy hogy mi egyáltalán a jelentése már ha van..😅 és sehol nem találok erről a vezetéknévről semmit amúgy instagramon ráírtam 1,2 Briák vezetéknevű emberre de az egyik azt írta hogy még ő se tudja😂😂, a másik pedig azt hogy neki a nagypapája volt Briák aki már meghalt szóval így ő se tudja.. és mondta hogy sokszor utána nézet már ő is csak nem talált erről a vezetéknévről semmit..

2021. márc. 5. 23:34

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!