Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért számít manapság minden...

Miért számít manapság minden divatzenének?

Figyelt kérdés
Ezt egyszerűen nem értem... minden ismertebb együttesnél/ énekesnél felbukkan egy-két ember aki elkezdi mondani hogy "áá ez divatzene..."... de miért ? Mert sokan hallgatják? Mert szerintem ha valaki zenét hallgat, azt azért teszi mert az a zene tetszik neki és nem azért mert más is hallgatja... meg lehet hogy éppen az a stílus a felkapottab... és ? mert több embernek tetszik az már divatzene ? Egyszerűen nem értem... valaki elmagyarázná hogy akkor mégis mi a divatzene és mi nem ?
2010. aug. 18. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
48%

Mert mindenki egyedi akar lenni, ha meg sokan ugyanolyan egyediek, az meg már ugye nem ugyanaz.

Meg mert könnyebb valamit együtt utálni, mint együtt szeretni.


De sztem ne foglalkozz azzal h ki szerint mi divatzene, ha tetszik valami, hallgasd, mert minden zene azért készült, hogy majd tetszeni fog embereknek, akik örömüket lelik benne. Lehet az valami undergrund metál, vagy a Disney csatorna legújabb felfedezettjének valamelyik száma.

2010. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért fontos az, hogy divat-e valami vagy nem? Miért lenne pozitív az, ha valami nem divatos? Különben is hogy lehet egy zene divatos? Menő leszel, ha azt hallgatod, vagy mi? :D

Komolyan még a fogalmat sem értem, nemhogy a problémádat...

2010. aug. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én se értem... csak pont itt látom, hogy mindenre rávágják hogy divatzene... bár mondom, szerintem valaki nem azért hallgat zenét hogy jaj de menő lesz tőle...
2010. aug. 19. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!