Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha tanulok elérhetem amit akarok?

Ha tanulok elérhetem amit akarok?

Figyelt kérdés

Már gyerekkoromban diszlexiát diszgráfiát diszkalkuliát diagnosztizáltak nálam, mindig is nehezen ment a tanulás, nehezen értettem meg a feladatokat, matematika és idegennyelvből felmentést kaptam osztályzat alól, így ezekből a tárgyakból nem sok minden maradt meg. érettségim sajnos nincs, viszont elhatároztam hogy csak azért is tanulni fogok, akármilyen nehéz, és fejembe vettem hogy én a programozással a java nyelvvel szeretnék foglalkozni. Van esély rá hogy ez megvalósuljon az én esetemben? Vagy felejtsem el?

Azzal motiválom magam hogy a történelemben is voltak olyan kiemelkedő alakok akik valamilyen hátránnyal születtek/indultak az életnek még is valamiben jók lettek és elismertek. Ha nekik sikerült nekem miért ne sikerülhetne?

Tehát először is készülnék az érettségire, van itthon néhány 11. Osztályos tankönyvem, és arra gondoltam h itthon magamba tanulnék először 1 évet, vagy ameddig a végére nem érek a könyveknek, matekból is tanulnék, bár abból annyi elmaradásom van, az alapműveleteken kívűl nem emlékszem semmire, de van egy könyvem ami az alapoktól bemutatja a matekot feladatokon keresztül, és angolt is elkezdenék tanulni magamban, ha lesz pénzem magán tanárhoz is elfogok járni, a többi tárgyból meg rendesen tanulnék, probálkoznék és ha netán már odáig eljutok, ha már megy a tanulás akkor beiratkozom esti suliba 11. osztályba ahol felkészítenek az érettségire. Ha az érettségi megvan, beiratkozom egy java programozói tanfolyamra.

Na de ez így megvalósítható lenne, vagy felejtsem el? Nem az én utam lenne?

30f


2021. márc. 6. 11:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek benned.
2021. márc. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hol tartasz?
2022. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!