Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt elérhetem amit...

2 hónap alatt elérhetem amit akarok, ha beleadok mindent?

Figyelt kérdés

Eddig is edzettem odafigyeltem az étkezésre már pár hónapja. 10 kilót már leadtam. 100-ról indultam. Még 20-at szeretnék de jó lenne ha az meglenne szeptember elejére, vagy legalábbis majdnem meglenne.

Itthon edzek, fegyencedzés meg hasonlók, mindenfélét csinálok minden területre napi minimum 1 max 2 órát. Edddig heti 3-szor edzettem mostantól 5-6 alkalomra emelném. Étkezésre még jobban odafigyelnék. Sokszor kevés, este már semmi. Csirkemell zöldségek ilyesmi. Minél kevesebb cukor. Ja és rengeteg vizet iszok naponta, 3-4 litert.

Ha ezeket így betartom keményen 2 hónapig elérhetem a célom?

Futni utálok de azt hallottam sokat segit. Tényleg így van? Mert ha kell valahogyan ráveszem magam.

31N


2018. júl. 3. 01:57
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet 20 kilót leadni 2 hónap alatt, ahhoz napi 2500 kcal deficitben kéne lenned.
2018. júl. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább aludj rendesen. Ha keveset alszol másnap éhesebb leszel. Hajnali kettőkor már nem érdemes neten lógni.

Miért fontos pont szeptemberre lefogyni? 100 kg voltál, egyértelmű, hogy az életmódod nem volt jó. Az nem fog segíteni, hogy most két hónapig fogyózok, aztán meg megint meghízol. Inkább fogyj 1 kg egy hónapban, de válts életmódot, tehát lassabb fogyással többre mész, mint egy gyors fogyással, aztán meg hízással.

2018. júl. 3. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%

Ha egészségesen akarsz fogyni, havi 2-3 kg súlyvesztéssel számolj! Ez azt jelenti, hogy a mostantól számított 20 kg mínuszt jövőre fogod elérni, valamikor február és május között.


Heti 5-6 kemény edzéssel valószínűleg túledzed magad, ami természetesen nem jó. Ha 90 kg vagy, a futást nem ajánlom, mert kinyírhatja a térdeidet. Gyloglást ajánlok helyette.


Amúgy a kérdés kitalációnak tűnik.

2018. júl. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2 - Nem szoktam sokáig fent lenni. Mikor feltettem a kérdést így alakult, de az nem azt jenti hogy állandóan ez van. Szeptemberben találkozok valakivel és szeretnék jó formában lenni.

Van egy 2 éves kisfiam, akkor híztam meg ennyire miután már nem szoptattam.

Amúgy nem 2 hónapig akarok fogyózni. Hónapok óta edzek és ez nekem nem egy szimpla fogyókúra lenne hanem ahogy írtad is életmód váltás. Erre a 2 hónapra mindössze csak be akarok keményíteni kicsit felgyorsítani a dolgokat, kihozni a maximumot.

3- Nagyon kíváncsi lennék, hogy ugyan miért tűnik a kérdésem kitalációnak?

2018. júl. 3. 10:18
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne gyorsíts be.

Ha egy bizonyos kcal alatt eszel belassul az anyagcseréd, nálad kb 1500 ez a mennyiség.

Ha ez megtörténik akkor már nem fogsz tudni fogyni

2018. júl. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom azért jelölték kitalációnak, mert 2 hónap alatt akarsz 20 kilót lefogyni. :D
2018. júl. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2022. júl. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!