Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy hónapja kaptam egy gitárt....

Egy hónapja kaptam egy gitárt. Azóta napi rendszerességgel gyakorlok,de abszolút kezdőként. Vennék egy új,jobb,finomabb pengetőt ,illetve egy nem túl drága tokot. Hol érdemes nézelődni ami megbízható és emberi időn belül ki is szállítják házhoz?

Figyelt kérdés

#gitár,gitártok,webshop
2021. márc. 10. 20:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pengetőből szerintem vegyél egy készletet, amelyikben van néhány különböző méretű. Árban annyira elhanyagolható, hogy sokat akkor se buksz rajta, ha elveszik a postán.
2021. márc. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kováts Károly válasza:
100%

Muziker.hu, kytary.hu

A Muzikert személyesen is ismerem, nemrég rendeltem tőlük egy akusztikus gitárt tokkal, pénteken rendeltem, és hétfőre kihozták. A Kytaryt nem ismerem személyesen, a gitártanárom ajánlotta.

2021. márc. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A győri székhelyű hangszerdiszkont.hu is jó, kytary-ról gitárt kemény fender tokkal tök akciósan rendeltem tavaly. Simán gyorsan ment minden. Most a vírus dolog miatt nem tudom hogy szállítanak Pozsonyból ezért inkább a magyar hangszerdiszkont, ez is jól árasít.
2021. márc. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!