Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annak az embernek mennyivel...

Annak az embernek mennyivel különb az élete aki egész életében utazgat a világban mikor teheti,és mennyivel kevesebb az az embere aki nem teheti vagy nem utazgat csak itthon van és él?

Figyelt kérdés
Én olyan kevésnek érzem magam mikor a youtubon vagy itt ott látom ki hova utazik éppen vagy hol van vagy mikor csomó ideig kint van valaki.Úgy érzem,hogy egy nulla vagyok és még az életet sem érdemlem.

2021. márc. 11. 12:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértem az érzéseidet. Az én hobbim az utazás és sok helyre nem.jutok el.
2021. márc. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, aki nem utazik, kevesebb élettapasztalattal rendelkezik. Látni a különbséget a két ember között. Aki nem utazik, az általában zárkózottabb, illetve zártabb.
2021. márc. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

2/


De akkor aki nem utazik az életet se érdemli igaz?

2021. márc. 11. 12:45
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen.

Lehet, hogy ő eleve olyan, hogy kevesebbet szeret utazni, helyette mást csinál.

Te is inkább keress valami mást.

2021. márc. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Kerdezo, attol, hogy valaki nem utazik, ugyanugy megerdemli az eletet, ez nem is szabad hogy kerdes legyen! 🙂 Attol ugyanugy ertekes ember vagy. Hidd el. Ha szeretnel utazni, tegyel erte, de csak ha magad miatt szeretnel utazni. Ne hasonlitsd az eletedet masokehoz. Tok karos a YT, FB, Insta meg az osszes ilyen szar ilyen szempontbol.
2021. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%

Akarnék én is utazni csak nincs kivel, mert nincs olyan barátom, akivel lehetne, se pedig párom.

Olyan nyomorultul érzem magamat emiatt.

2021. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

5/


Hát nem tudom az utóbbi időben jött ez rám,hogy még sosem jártam külföldön meg telik az idő öregszem és mi lesz ha sosem jártam még kint de mikor,hogy érzem hol érdekel a dolog hol nem.Viszont igen a nete tele van ilyen képekkel,videókkal írásokkal ez is feszélyez.Meg ugye van kis depresszióm is.

2021. márc. 15. 22:47
 8/14 A kérdező kommentje:

6/


Hát én sem vagyok az az egyedül utazós ember,mindig valakivel szerettem menni bárhova is mert az élményeket megosztani.Bár biztos jó annak aki egyedül is tök jól elvan utazás alatt.

2021. márc. 15. 22:48
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Az emberek töredéke utazik sokat. Rengetegen nem utaztak még sehova. Nem ez tesz valakit értéktelenné (bár szerintem nincs értéktelen ember, mindenkiben meg lehet találni valamit, ami érték).

Elég érdekes lenne, ha közel 8 milliárd ember folyamatosan utazgatna.

Én voltam már néhányszor külföldön, igazán egyedül szeretek utazni, mert akkor tényleg én dönthetem el mit csinálok.

Nekem az első külföldi benyomásom kicsit csalódás volt. Olaszországba mentünk. Azt vártam, hogy azt hozza, amit a filmekben láttunk. De rá kellett jönnöm, hogy a filmekben ügyeskednek a színekkel, a fű ott is ugyanolyan zöld, mint itthon. Busszal mentünk azt vártam, hogy jön majd az érzés, hogy na ez egy másik világ, de nem jött. Remélem érthető mire gondolok.

2021. ápr. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

9/


Igen érthető,én hobbiból fotózok és tudom,hogy lehet megmanipulálni a képeket,hogy a mai csak látszatot néző embereket,hogy lehessen ámulatba ejteni. Szóval én is mindig mikor valami szépet meglátok képen mégszebbé tudom tenni szóval szép de élőben minden más. Látom néha az ilyen tengerpartos vagy ilyen mittomén milyen szigeteki felvételeket hogy milyen gyönyörű a víz hogy milyen mély kék vagy zöld vagy átlátszó meg hogy tényleg milyenek a tájak akár mondjuk hawai vagy akár máshol, de tudom élőben is szép de valószínű nem úgy néz ki csak a mai technológiával ennyire lehet manipulálni. Olyan ez mint a randizás a csajok szépek a képen de élőben nem mindig azt kapjuk.

2021. ápr. 9. 10:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!