Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Annak az embernek mennyivel...

Annak az embernek mennyivel különb az élete aki egész életében utazgat a világban mikor teheti,és mennyivel kevesebb az az embere aki nem teheti vagy nem utazgat csak itthon van és él?

Figyelt kérdés
Én olyan kevésnek érzem magam mikor a youtubon vagy itt ott látom ki hova utazik éppen vagy hol van vagy mikor csomó ideig kint van valaki.Úgy érzem,hogy egy nulla vagyok és még az életet sem érdemlem.

2021. márc. 11. 12:13
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én illetve a családunk olasz mániás.

Hát nekem még soha nem jött olyan érzés, mint ott.

Igen is szebbek a színek, a fények, jobb a általános közhangulat.

És Olaszországnak illata van. Imádom.

Mondjuk a turisták tömegében hömpölyögve biztos nem lehet sokat érezni ebből.

2021. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A hangulat remek volt, nem azt mondom, hogy rossz élmény volt. Szuper volt ott lenni.

Ahol én voltam, ott nem voltak szebbek a színek és a fények, és akikkel voltam, szintén nem tapasztalták ezt.

Bocsi, hogy próbáltam a kérdezőt feldobni valahogy, hogy ne érezze magát olyan szarul, mert még nem járt külföldön.

2021. ápr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol jártatok?
2021. ápr. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

12/


Nem baj ez olyan mint a vásárlás,hogy mikor már úgy érzed,hogy hú igen ez jó addigra mindig jön valaki aki lemondja a terméket és elbizonytalanít.Mondjuk én most jelenleg örülök,hogy szép idő van csak,hogy ez meddig tart nem tudom.De amúgy biztos külföldön is szarul lennék mert a gondok,depresszió frusztráltság az úgy is jönne velem.

2021. ápr. 9. 12:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!