Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mást is idegesít h egy csomó...

Mást is idegesít h egy csomó >14 éves osztja itt az észt az élet nagy dolgairól, miközben még alig tapasztaltak valamit?

Figyelt kérdés
Mindenhez hozzászólnak, kritizálják, sokszor az olyan dolgokat is amikhez nem is érthetnek. Férle ne értsetek, szeretem a gyerekeket, de sokan ezt az odlalt arra ahsználják, h társasági életet éljenek..
2010. aug. 18. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezeket hívjuk úgy, hogy "laikus". ;)
2010. aug. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%
engem meg az idegesít hogy 14 vagyok és sok, nálam idősebb ember hülyébb mint én...
2010. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem értem, hogy miért baj az, hogyha valaki segíteni szeretne...Inkább örülj annak, hogy ők próbálnak segíteni az embereknek, és nem csak szórakozni járnak fel az oldalra, mint 1es emberek...
2010. aug. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem is zavar, sokkal jobb lenne, ha lenne nekik egy külön rész, sztem nekik is jobb lenne úgy. kéne egy külön 18 év alatti gyik.

Ezt nem azért mondom, mert bajom van a fiatalabbakkal, hanem mert idegesítő, hogy pl a tehesbeesés topik tele van olyan kérdésekkel, hogy bementem a balatonba és fiúk is voltak mellettem, lehetek-e terhes..., amíg mások komyol kérdéseket tesznek fel ott, amik meg csak úgy elsikkadnak. Ugyanígy ha valaki öltözködéssel kapcsolatos kérdést tesz fel, akkor mindenre azt a választ kapja, hogy vegyél fel csőnacit és deszkáscipőt.

És még sorolhatnám. Szerintem ilyen szempontból a párkapcsolatok topik a leghúzósabb...

2010. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó:szerinted hány 14 év alatti járna a direkt nekik csinált gyik-re?
2010. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs,18
2010. aug. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sztem egy se, de akkor ugyanúgy lehessen őket jelenteni, mint a rasszistákat és elmegy tőle a kedvük...
2010. aug. 19. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet...:/
2010. aug. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!