Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csak engem idegesít, hogy a...

Csak engem idegesít, hogy a legtöbb ember már csak röhögni jár ide, nem segíteni és viccet csinálnak ebből az oldalból?

Figyelt kérdés
Mármint, hogy sokan csak azért járnak ide, hogy normális kérdésekre idiótákat írnak, amivel felkerülnek valamelyik honlapra és röhögnek magukon... Meg, hogy sokan viccből írnak ki kérdéseket, amik akár igazak is lehetnek.. Csak engem kezd ez már zavarni?
2010. aug. 18. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

elég zavaró. Volt már, hogy egy teljesen komolynak tünő kérdésre válaszoltam, és akkor írta valaki, hogy ne írjatok neki, mert ezt a kérdést már töbször feltette és még kamu is.

Azért néha van mikor jókat nevetek egy-egy válaszon, amik nem sértők, hanem tényleg viccesek.

Én a pontozási rendszert is utálom ,mert össze-vissza pontozgatnak attól függetlenül, hogy hasznosat írsz-e vagy sem.

2010. aug. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy-egy válaszon én is néha röhögök. Inkább az az elszomorító mikor van egy koemoly kérdés és arra szinte csak "vicces" válaszok jönnek. Akkor nekem is elmegy a kedvem a válaszolástól.

Meg szerintem vannak olyanok akik csak azért kérdeznek/válaszolnak, hogy felkerüljenek fuckyeah-re vagy napiszarra.

2010. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg az szomorú hogy páran nemtudják melyik kategória mire van. (Kinek nem inge...) Multkor azért vágtak ki mert egy humor kategóriás kérdésre viccesen válaszoltam...
2010. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*És utána derült ki hogy rossz kategória!
2010. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak kibírod szeptemberig, amikor a dedogruppét újra lefoglalja az iskola.
2010. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem minden (normális) embert idegesít... Sok a barom... :S
2010. aug. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!