Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek 10-20 éven belül...

Szerintetek 10-20 éven belül a fiatalok fognak-e menni külföldre? Mivel Nyugat Európa sem biztonságos a migránsok miatt.

Figyelt kérdés
2021. márc. 11. 22:27
1 2
 1/18 2*Sü ***** válasza:
100%

> Szerintetek 10-20 éven belül a fiatalok fognak-e menni külföldre?


Ha tehetik, fognak.


> Mivel Nyugat Európa sem biztonságos a migránsok miatt.


A biztonság relatív. Az utcán számtalan dolog érhet, rád eshet egy virágcserép, elüthet egy figyelmetlen autó, de túlzás lenne azt mondani, hogy az utcára kimenni nem biztonságos. A migránsok között lehet, hogy néhányan bűnözők lesznek, zsebtolvajok és hasonlók. De őshonos zsebtolvajok is voltak eddig is, maximum egy kicsit emelkedik a számuk, de ennek következtében a rendőrség is nagyobb erővel igyekszik lefülelni őket. Sőt az is lehet, hogy néhányuk terrorcselekményt is elkövet. De nyilván nem minden városban és minden nap, így annak az esélye, hogy egy nyaralás során a migránsok miatt bármiféle kárt szenvednél, továbbra is minimális. Lehet, hogy a biztonságérzet csökken egy-egy negatív hír hatására, de a tényleges biztonság alig.

2021. márc. 11. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

ki fognak menni, mert nem hiszem hogy ez az ország képes lenne összekaparni magát tíz év alatt...

amúgy ugye tudod, hogy a "veszélyes migránsok külföldön" egyrészt nem veszélyesek, másrészt a magyarok is bevándorlónak számítanak, ha más országban telepednek le...

vicces módon sokkal nagyobb esélye van, hogy magyarországon, a zseniális igazságszolgáltatásban elüt engem egy m.ricsi, vagy megnyomorít egy lúgos orvos, mint hogy itthon ausztriában felrobbant egy szélsőséges csoport tagja... meg mondjuk nem érzem úgy, hogy az összlakosság nagy része ferdén néz rám a könnyen barnuló, kreol bőröm meg feketés hajam miatt.

2021. márc. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Ha 5000 eurót adnának mint egy németországi németnek egy havi fizetést akkor dolgoznék külföldön.De ha semminek néznek kár kimenni oda a német is a magyar is kapjon egyforma fizetést és a migrásnak afrikainak, arabnak adjanak 2000-1000 eurós fizetést adjanak, ha már vállal ott munkát.
2021. márc. 13. 20:01
 4/18 A kérdező kommentje:
Mennyit keres a német kollégád hozzád képest azért a munkáért?
2021. márc. 13. 20:02
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

ezek az ötezer eurós lázálmok XD eskü nem tudom mit szívtok (kormánypropagandán kívül)

amúgy ha nemzetiségi alapon akarod leosztani a fizetést, akkor a magyarok mért keresnének többit, mint a többi bevándorló? tényleg érdekel

2021. márc. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Miért fizetnek a kelet Európaiknak leveset egyenlő bért kellenne fizesenek a németnek is a magyarnak is Németországban.A bevándorlók ingyen élők az Afrikaiak a segélyt amit az ellátásukra szánának legombolnák a fizetésükből.
2021. márc. 13. 22:02
 7/18 A kérdező kommentje:
Kevesebb
2021. márc. 13. 22:18
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

neked tényleg nem jön át, hogy a magyarok németországban ugyanolyan bevándorlók, mint bármelyik afrikai országbeliek, ugye?! amúgy poénos módon elagyaltam rajta, hogy láttam-e már én embert 5000res fizetéssel, és képzeld, igen, a kedvenc banki tanácsadóm pl annyit keres bécsben... és indiai. és tudod hogy te meg a hozzád hasonló kis retardáltak mért nem fognak soha annyit keresni? mert túlságosan el vagytok foglalva mindenki más származásával hogy nem jut energiátok felküzdeni magatokat oda...

ingyenélőkről amúgy annyit, hogy a tavalyelőtt a magyarok benne voltak a top 3 "kitoloncolták őket ausztriából mert képtelenek voltak beilleszkedni és megfelelni az elvárt minimum előírásoknak" listában... szóval tényleg nem tudom kik az ingyenélők.

2021. márc. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az illegális bevándorlok úgy kellenne a menekülteknek, hogy vízummal érkezennek be Európába munkavállalói engedélyel ahogy az Európaik mennek Kanadába és az Usába
2021. márc. 13. 23:28
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Én hajlandó vagyok elfogadni hogy nyugat EU egy pöcegödör a migránsok miatt de van statisztika hogy a mutatók romlanak és hogy Magyarországon már kevesebb bűncselekmények történik per lakos?


Amúgy bérkülönbség: Most pont van egy holland ismerősöm aki szinte pont ugyan annyi tapasztalattal rendelkezik mint én ugyan olyan pozícióban. Évi ezer EUróval kap többet ami semmi. Egyrészt másik cég, másrészt anyanyelvű amit tud hasznosítani.


Erős különbségek a képzettséget nem vagy alig igénylő munkáknál vannak ahol a nyelvi faktor súlyosabb. Order picking/raktár menedzsment stb.

2021. márc. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!