Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki valami jó könyvet mondana?

Anna Ács-Kocsis kérdése:

Valaki valami jó könyvet mondana?

Figyelt kérdés
Amit a könyvtárból hoztam ki annak érdekében, hogy kiolvasom, már elolvastam, és most valamilyen könyvet keresek, ami kalandregény, romantikus, sci-fi, vagy ehhez hasonló. Ha valaki tud ilyen, akkor ajánlana?

2021. márc. 12. 10:51
 1/7 anonim válasza:

A kincses sziget

Twist Olivér

Tom Sawyer

Huckleberry Finn kalandjai

Robinson Cruose

Sherlock Holmes kalandjai


Ezek a könyvek valamilyen szinten kötődnek egymáshoz mert pl Huckleberry Finn benne van Tom Sawyer kalandjaiba is..+ ugyan az az írójuk.

Remélem tudtam segíteni, nagyon jó könyvek:)

2021. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösziii:)
2021. márc. 12. 13:41
 3/7 anonim válasza:

Dorian Gray arcképe- Oscar Wilde

Színes fátyol- W. Somerset Maugham

San Michele regénye- Axel Munthe

Ha tetszettek még írok :)

2021. márc. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi:) ha akarsz ihatsz még, kíváncsi vagyok
2021. márc. 12. 14:27
 5/7 A kérdező kommentje:
*irhatsz :) ;) xd
2021. márc. 12. 14:33
 6/7 anonim ***** válasza:

Böszörményi Gyula - Ambrózy báró esetei sorozata, fenomenális.


Harry Harrison: Édentől nyugatra és az egész trilógia, az egyik legjobb scifi regény amit olvastam.

2021. márc. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha nem valami klasszikust keresel ajánlom az Üvegtrón, illetve az ACOTAR sorozatot Sarah J Maastól, a Luxen sorozatot, valamint az Angelfallt. A fentebb említett művek is nagyon jók!
2021. márc. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!