Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon a véletlen műve lenne?

Vajon a véletlen műve lenne?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen, védő bakancsot viselek és mindig ki oldódik a fűzője, ha bekötöm, kb 30 lépés után újra és újra ki oldódik. Viszont vannak olyan napok, amikor egyszer megkötöm csak reggel és egész nap bekötve marad. Miért lehet ez? Függhet attól esetleg, hogy hogyan lépek, vagy hogyan járok?

2021. márc. 13. 08:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Általában ha a fűző hengeres és nem lapos akkor nálam ugyanez a helyzet,ezért duplán szoktam kötni.
2021. márc. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 DeMoR ***** válasza:
100%
Rosszul tanultál meg cipőt kötni. Egyszerűen a tapasztalatok alapján nem a legproduktívabb módszert használod. Előfordul sokakkal. Én azt ajánlom kötsd meg erőteljesen, majd tűrd be oldalt-felfelé (nyelv mellé közvetlen, úgy hogy függőleges helyett inkább enyhén átlós legyen / függőlegességét tekintve vízszinthez közelebb állva/..) ismét erőteljesen, így kevesebbet mozgolódik és nem kötődik ki. ^^
2021. márc. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem a módszeremmel nincs gond, mert minden nap ugyan úgy csinálom.
2021. márc. 13. 09:21
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a módszeremmel nincs gond, mert minden nap ugyan úgy csinálom."

Ettől még nyugodtan előfordulhat, hogy minden nap szarul csinálod, csak néha szerencséd van.

2021. márc. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
Nem tudsz cipot kotni, teljesen egyertelmu
2021. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De már megfigyeltem, hogy jól csinálom minden nap, akkor nem lehetek csak néha szerencsés nem?
2021. márc. 13. 10:49
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Itt van minden idők leghasznosabb TED előadása:

[link]


Talán neked is segít, mint nekem.

2021. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Duplán kösd elvileg úgy nem oldódik el.
2021. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!