Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tetszett a születésnapi...

Nem tetszett a születésnapi ajándék, velem van a baj?

Figyelt kérdés

Tegnapi napon volt a születésnapom. A helyzet az, hogy nem tetszett az ajándék, amit a páromtól kaptam. Konkrétan egy kisebb kosárba chipset, csokit , kávét meg 1-2 apróságot dobált össze, amivel nem lenne bajom bármikor máskor... ő ezen megsértődött, hogy mennyire anyagias vagyok. Eszembe se jutott megbántani , de nem tudok az arcomnak parancsolni , ha valami nem tetszik rá van írva . Mellesleg két éve együtt vagyunk, megértettem volna ha közli nem volt ideje vagy pénze...

28/N


2021. márc. 13. 21:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igazság szerint akadnak problémák enélkül is , de azt nem részletezném. Mostanában nem igazán van türelme hozzám, meg sokszor ideje sem maradjunk annyiban. Az értelmes válaszokat köszönöm.
2021. márc. 13. 23:51
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

A 6-8-10-et én írtam.

Akkor viszont biztos az egyéb problémák miatt nem volt olyan fontos ez a születésnap. Azokat kellene először tisztázni. Bár jó alkalom lehetett volna erre a születésnapod is, de úgy tűnik nem jutott eszébe.

Na mindegy... én boldog születésnapot kívánok neked utólag!

[link]

2021. márc. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

28 evesen is gondolkodni...

Nem kell meglepizni, mint az oviban..konkretan megbeszelni mit szeretnel, mire vagysz, aztan nincs ilyen problema

2021. márc. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szakítási ok, de valóban olcsón meg akarta úszni. Eléggé olyan érzete van ennek, hogy úgy van vele kapsz valamit így nincs okod azt mondani nem kaptál semmit. Inkább vett volna ezek árából valami személyesebbet.
2021. márc. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!