Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok Kahlan...

Szerelmes vagyok Kahlan Amnell-be mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok én borzasztóan szerelmes lettem Kahlan Amnell-be mint ahogyan azt már fent említettem sőt már annyira hogy más lányra nem is tudok gondolni.Maga a színész Bridget Regan nem jön be fura módon de maga a karakter akit alakít borzasztóan már az álmaim is csak róla szólnak és amióta szerelmes lettem belé annyira boldog nem is tudtam lenni mert nyomaszt az a gondolat hogy soha nem is találkozhatunk.Sőt már nem is tudok semmire se figyelni mert folyton rajta kattog az agyam és ez néha nagyon rosszul jön

ha viszont tényleg egy percre se tudom magam meg nyugtatni akkor mindig történeteket találok ki magamban hogy együtt élünk meg ilyenek.

ez normális? hogyan tudnám elfelejteni? mert érzem azért hogy ez már kezd egy nagyon rossz irányt venni



#szerelem #A hős legendája #Kahlan amnell #bridget regan
2021. márc. 14. 18:13
 1/2 FerencDávid válasza:
100%

1: Mi a fasz?

2: Ez amúgy gáz, ha ezt nem poénból mondod és nem igazán tudsz belőle kilábalni, akkor menj el pszichológushoz, mert ez hosszú távon nem játék. Bele lehet betegedni, öngyilkossági gondolatok, depresszió is előjöhet, szóval ne félj ilyennel szakemberhez fordulni!

2021. márc. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez idővesztegetés, mert úgy sem lehet sosem atiéd, ezt kell, hogy megértesd magaddal, és ideje lenne más lányokra is nőként nézni. És igen, fordulj szakemberhez, amíg nem rosszabbodik a helyzet, de ehhez a TE akaratodra is szükség lesz!
2021. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!