Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok/voltam?

Szerelmes vagyok/voltam?

Figyelt kérdés
Nem rég iskolát váltottam, és felsős lettem. Az előző iskolámban volt egy emberke, aki nagyon jól nézett ki, edzett volt, de kifejezetten az a rossz gyerek. Én miután mellé ültem 1 hónapon keresztül csicskálkodtam neki mert nagyon tetszett *---* Aztán azt mondta rám hogy csicska, ezért utána bunkó voltam vele, de az érzéseim nem változtak. Ezután barátok lettünk, mert tetszett neki a stílusom. Most hogy iskolát váltottam Facebookon bevallottam neki az érzéseimet. Látta is, de válaszolni...HÁT MINEK ...Na mindegy. Őt el is felejtettem, nem is értem hogy zúghattam ilyen szemétbe bele. Most van egy srác, aki a suliba mindig beszélgetni akar velem, mindig a sarkamba van, mindig minden órán mellettem ül, és mindig arról beszél hogy milyen aranyos vagyok meg hogy lehetünk -e barátok. Kicsit bunkó voltam vele, mert idegesített, de megbántam. Végülis, aranyos a srác, de nem érzem azt...Mint az első gyereknél. Sajnos én már óvodában szerelmes voltam, az volt az úgymondott első szerelmem, ami nem is szerelem volt. Csak a srác szerint szép voltam. De aztán egy kicsit meghíztam és máris megutált, meg csúfolt. Ugye jelenleg vagyok 5.-ikes, és maga az iskola sokkal nehezebb mint az előző. Nincs időm a szerelemmel foglalkozni, de ez engem nagyon zavar, hogy nem tudom hogy érzek...Ezért kérem a ti segítségeteket.. Lehet hogy túldramatizálom, mert amíg 4.-ikben azzal a sráccal voltam, depressziós lettem, amikor el kellett tőle válni, és a legjobb barátnőmtől is . Itt mindenki más, ez vidék. Senki se érti a zsigubigulét, a dancsót, se a justvidmant. Nem ismernek internetes dolgokat, fingáson röhögnek, kultúrálatlanok...Legalábbis a fiúk. De én ezt nem értem. A lányok Violetta fansága már Budapesten is volt, de..Ez túlzásss.. Tudom sokat írok, de csak azért hogy meg tudjátok állapítani hogy most mi van . Szóval hogy jó a környezet közel van a suli meg minden, de mégsem érzem jól magam a bőrömben. Ha van kérdésetek akkor hajrá, csak kérlek próbáljátok megállapítani mert megőrülök.

#fiú #szerelem #depresszió #rettegés #szomorúság #utállok élni #nem érzem jól magam a bőrömben #kultúrálatlanság vagy mi
2015. okt. 1. 19:53
 1/7 anonim válasza:

Szerintem ez nem szerelem, maximum tetszett. Ötödikes vagy, annyi időd van még! Ne légy ilyen hamar depressziós, ha ennyire komolyan veszed az ilyen dolgokat, leszel még eleget...

Az új sulival kapcsolatban... Nekem a legjobb barátnőm harmadikban jött hozzánk. Tipikus városi, biflos csaj, tudod:D Én pedig falun élek, tehát eleinte neki is furcsa lehetett, de teljesen beilleszkedett :) A barátokkal és a tanulással törődj, ebben a korban ez a fontos, nem a szerelem, hidd el :). Azzal az aranyos fiúval pedig beszélgess, mert barátok mindig jól jönnek.

Az osztálytársaidat meg ne nézd le, mert teljesen normális, ha vidéken más a szint, ez nem az ő hibájuk. Másrészt ez még változhat. A Violetta-fan korú lányoknak tényleg nem kell még szerelmesnek lenni.

Élvezz minden napot, és ne rágódj a dolgokon. Ha nehéz a suli tanulj szorgalmasan, és a dolgok majd történnek magától.

Sikeres évet! :)

16/L

2015. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lazíts!

a srácok mindenütt fingós bunkók!

És ráérsz még a szerelemre gondolni!

2015. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát oké, csak az itt a probléma, hogy egymással kedvesek, de engem kb. kiközösítenek. Csak azért mert egy kicsit magasabb vagyok stb... Most ezzel mit csináljak? Mindig csak parancsolgatnak, mintha tanárok lennének. Ki vagyok borulva, nekem mondhatjátok hogy élj nyugodtan, tegnap egy infó 1-essel jöttem haza, és a szüleim is el vannak válva. Ráadásul most még korán jöhetek haza, és be akarnak rakni TANSZOBÁRA. (Egy olyan hely ahol a leckét 4-ig kell befejezni, és aztán csak akkor mehetsz ha jönnek érted) ...Szóval ezt nem tudom elviselni túl sok a gond ami körülöttem van, egyszerűen kész vagyok...............
2015. okt. 2. 16:26
 4/7 anonim válasza:
Irigyellek,hogy az a legnagyobb gondod,hogy be kellett ülnöd a tanszobára.
2015. okt. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Örülj, hogy ez a legnagyobb gondod. Egy ismerősömnek most halt meg az édesapja, tehát légy elégedett. És az info egyesről is valószínűleg ezek az undok osztálytársak tehetnek, nem igaz?

Első voltam.

2015. okt. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Jajj, annyira kötekedős kezd lenni ez az oldal. Akkor bővebben elmagyarázom a dolgokat.


-A szüleimmel, az unokatestvéremmel, és az unokatestvérem szüleivel élek egy lakásban. Mindig veszekednek, mindig kivagyok, és az unokatestvéremmel 1 szobában vagyok, aki már 14 éves, és azt hiszi, hogy ő megért. De amúgy rohadtul nem .



-A tanszoba azért lenne rossz, mert akkor az egyetlen örömöm, hogy korán hazajöhetek is elveszne. De azt egy szóval nem mondtam, hogy ez a legrosszabb dolog.


-Az unokatestvérem serdülő, és tudjátok hogy milyenek a 14-15 évesek többsége.


-Az osztálytársaim kihasználnak már most, mindenfélét kérnek tőlem, háttérben röhögnek rajtam.



-Ti internetes emberkék túlságosan leegyszerűsítitek ezt a dolgot, és idegbetegek lesztek, ha a kérdésem az. Tényleg rosszul érzem magam, ezeket nem könnyű kiheverni


-Aztán: Nem arra kértem segítséget, hogy búzdítsatok (szép szóval) arra hogy jól érezzem magam, hanem hogy mit kéne tennem. Hiába vagyok boldog, ha minden gond a felhalmozásból előmászik, sohatöbbet nem leszek boldog.


Szóval elég sok gondom van még EZEN KIVÜL IS, de előbb megvárom, hátha lesz olyan válaszoló, aki tud segíteni.



~Ayu

2015. okt. 2. 22:04
 7/7 anonim válasza:

Megint első vagyok.

Figyelj, nem kötekedni akarok, de nem hiszem, hogy mi - a te szavaiddal élve -, internetes emberek meg tudjuk mondani, mihez kezdj az életeddel. Valóban nem látunk bele, és a kérdés az volt, szerelmes vagy/ voltál-e. Már írtam, hogy szerintem nem, de ha még van kérdésed, kérlek írd le még egyszer, mert nem pontosan értem, mit szeretnél még tudni. :)

És tényleg nem megbántani akarunk, csak elmondjuk a véleményünket:)

2015. okt. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!