Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan ne legyek lusta?

Hogyan ne legyek lusta?

Figyelt kérdés

Mert szinte egész nap csak telefonozok vagy tévézek, aztán az utolsó pillanatban elkezdek tanulni, de hiába próbálok változtatni ezen, nem sikerül maximum pár napig, de végül mindig ugyanazt kezdem csinálni mint eddig.


16/L


2021. márc. 16. 05:47
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szép jó reggelt! 😎

Hasonló cipőben járok én is, de mióta kijött a jobb idő és újra lehet menni pl.: fát hordani, betont keverni (tehát napszámos munkák), egésszen jól leszoktam a telefonozásról. Nem érzem azt a késztetést, hogy egész nap árukeresőzzek vagy facebookozzam.

A lényeg az, hogy próbáld ki néha (ugye az online oktatás miatt ne hétköznap délelőttönként 😂) félretenni a telefont, kikapcsolni a wifit/mobilnetet és tarts egy kis szünetet, ülj le és gondolkodj azon mi mindent csinálhatnál. Eleinte nehéz lesz, de ha kitartó vagy, meglepően gyorsan le lehet szokni ezekről a dolgokról.

Nem tudom miért fontos a nem és a kor, de 17/f

2021. márc. 16. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!