Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy zaklatóm, aki már...

Rageagainst kérdése:

Van egy zaklatóm, aki már évek óta követ mindenhová. Folyamatos félelemben élek, már kétszer költöztem új helyre, de mindig megtalál. Tudom, hogy ki az, már voltam a rendőrségen is, de ők is tehetetlenek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2021. márc. 16. 12:39
 1/8 brainace válasza:
97%
Hogy lehet, hogy a rendőrség tehetetlen? Nem tudod te konfrontálni vagy elijeszteni valahogy?
2021. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Tettem bejelentést többször is, de nem igazán kezelik prioritásként az ügyet. Elvileg van távoltartási végzésem ellene, de rendszeresen megszegi, meg éjszaka hívogat. Azt is meg tudja oldani, hogy úgy tűnjön, mintha egy barátom számáról hívna, ezért az sem ért semmit, amikor letiltottam a számát.


Pár hónapja betörtek hozzám. Szerencsére nem voltam otthon, de biztos vagyok benne, hogy ő volt. Az, hogy konfrontáljam, nem igazián opció - 32 éves nő vagyok, ő pedig egy negyven, kigyúrt férfi. Nem hiszem, hogy sikerülne elijesztenem.


Még beszélni is félek róla, ezt a kérdést is csak nyugtatók hatása alatt mertem kiposztolni. Kezdek attól félni, hogy soha nem múlik el a rettegés.

2021. márc. 16. 12:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyesfajta zaklatással már foglalkoznak. Főleg ha megszegi a végzést,ha betört..stb

Feljelentetted már többször is?

2021. márc. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 insideraccon válasza:
van pár fiú ismerősöd? Kapjátok el vele és beszéljetek vele
2021. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

" Elvileg van távoltartási végzésem ellene,"

Milyen az elvileg érvényes távoltartási?

Bármikor, amikor VALÓBAN megszegi a távoltartásban leírtakat, azonnal hívhatsz rendőrt.

Telefonon nem tiltani kell , hanem neked új számot kell szerezned.

2021. márc. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
38%
Lehet, hogy furán hangzik, de fel kellene vele venni a kapcsolatot. Egy, vagy két rendőrrel az oldaladon elmenni egy nyolcszemközti találkozóra, megkérdezni tőle, miért csinálja, amit csinál és nyomatékosan megérni, hogy fejezze be.
2021. márc. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez kamu kérdés. Simán lenne számtalan megoldás.
2021. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

7-es ez olyan mint a Lost. Megvan milyen kóddal lehet leállítani a világvégét xD


Amúgy engem is zaklatnak csak engem valami lány és mindent megtesz, hogy tönkretegyen lelkileg is meg anyagilag is. Én nem tettem bejelentést mert 100% hogy semmit nem tudnának csinálni ilyen oldschool módszerekkel meg technikával.

2021. márc. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!