Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről?

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe szerelmes voltam, és megbíztam benne és kicsit félreismertem. Szerettem szóval snapen küldtem neki kicsit privátabb képeket magamról, a testemről de nem pucér képet. Ilyen fürdőruhás. Néha írt rá valamit. A lényeg hogy egy liveba kiderült hogy a legtöbb barátjának kibeszélt és elmondott ilyeneket. Rosszul esik mert azért küldtem neki ilyet mert azt hittem ami köztünk történik köztünk is marad. Én sosem beszéltem róla hogy egyátalán beszélgettünk. Erről mit gondoltok?

2021. márc. 18. 08:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hogy ez manapság majdhogynem mindennapos, ezért szerintem ne hibáztasd magad, de legközelebb légy sokkal óvatosabb, mert sosem tudhatod igazán, kiben éri meg megbízni. Egy embert évekbe telik igazán kiismerni de akkor meg már felesleges a képek küldözgetése is. Ha valakit meg akarsz szerezni nem egy képen fog múlni, viszont bármikor felhasználhatja ellened, szóval ha belegondolsz, pár kedves szón kívül nemigen nyerhetsz vele semmit. A fiút egyszerűen hagyd figyelmen kívül, előbb utóbb úgy elhalványodnak az érzelmeid iránta hogy később azt se tudod majd miért álltál vele szóba.
2021. márc. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Azt, hogy naiv vagy és khmm..jó úton jársz a ribiskedés felé, ha ilyen jellegű képeket küldözgetsz magadról. Azt hitted, ezzel majd magadba bolondítod? Magadból csináltál hülyét, viseld a következményeket.
2021. márc. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen. Én is így gondoltam🤔

Azért történt ez mert megszállott voltam és elködösült a fejem. Már látom hogy hiba volt és nyilván nem lesz több ilyen. Szóval kérek minden hasonló helyzetben lévő lányt hogy ne csinálja ezt mert később megbánja.

2021. márc. 19. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy nagyon hü lye vagy! Hogy lehet egy vadidegennek egyáltalán bármilyen képeket küldözgetni magadról, amíg nem beszéltetek, amíg nem derült ki, hogy az a fiú akar-e tőled valamit? Előbb egy személyes találkozást kellett volna nem kérni, de oda terelni a levelezést,hogy nem lenne-e kedve eljönnie veled pl. kirándulni, mert azt ebben az időben is lehet, vagy nincs-e kedve sétálni veled nem tudom, hol, nem tudom, hol élsz, mert nincs kivel levegőzni menned, és ha erre nemleges a válasz, akkor békén kellett volna hagynod.
2021. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!