Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik olyan...

Szerintetek létezik olyan párkapcsolat ami az " öreg " korig tart?

Figyelt kérdés
Mert párat hallottam már hogy pl 6.ban összejöttek de ilyen 25 év körül szakítottak

2021. márc. 18. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
Szüleim 70 éve vannak együtt :)
2021. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
52 éve vagyunk együtt.
2021. márc. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Baratom szulei 43 eve vannak egyutt 16 es 18 evesen jottek ossze. Jol meg vannak. Sokat vagyok naluk. Anyuka vidàm nem egy problemazos tipus igy nem szoktak vitatkozni se ha olyan van ràhagyja gondolom hogy ő ilyen. Nem cseszegeti mint pl az en szuleim (mostoham)egymast hogy màr megint ilyen meg amolyan vagy..



A kozepsuliban is volt egy par es OK is mèg egyutt vannak majdnem 20 eve

2021. márc. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy manapság keletkezik-e olyan kapcsolat, amelyik sok évtizeden át kitart, de nem csak hosszú, de boldog, szeretetben gazdag kapcsolata volt a szüleimnek. Két hónap hiányzott a 60-ból, amikor anyám meghalt.
2021. márc. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim 67 évig voltak együtt. De szerintem mostanában egyre kevesebb az ilyen.
2021. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az enyém sem rövid, párom 14 volt mikor összejöttünk, én 19 és lassan 29 éve együtt vagyunk. #5
2021. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!